Fotki z demonstracji przeciw tarczy

Blog

Czytelnicy CIA mogą wysłać nam zdjęcia z demonstracji przeciw tarczy. Maksymalny rozmiar zdjęć: 600 X 600. Jutro będzie więcej zdjęć!


Viva Anarchismo

Wiecie co jest najzabawniejsze? Do Redzikowa poszła sama "ANARCHISTYCZNA BRAĆ". Młodzi socjaliści sie obrazili za to ze musieli iść na końcu bo nie schowali flag partyjnych (kara). Zieloni też sie nie narażali. Tylko jedna "czerwona" poszła z nami. Było dobrze. Pozdrawiam wszystkich obecnych na demie.

dwie czerwone :D)

dwie czerwone :D)
(jedna niepartyjna)

PRO LOGO

MS to stowarzyszenie!W związku z powyższym pytanko: jakiej partii flagi niosły MS-y? Po drugie znamy już tekst "pomarańczki naprzód"( autor: Pracownicza Demokracja, najbardziej autorytarna grupa na radykalnej lewicy ) ale "ty idź na koniec" to przebój sezonu ( autor: anarchiści). Jak my rejestrowaliśmy i nawet organizowaliśmy demo, to czuliśmy się reprezentantami wszystkich biorących udział w tej demonstarcji podmiotów. Więc jak wy rejestrujecie demo to ja także czuję się równym wam podmiotem i nie zamierzam tolerować odgórnych nakazów. Zaś pocięcie czerwonej flagi to wyrazisty symbol tego co dzieje się u was głębiej( wystarczy poczytać komnentarze, które za chwilę się tu ukażą). Nie zamierzam dać się ocenzurować. Wychodzenie z flagą mojej organizacji bierze się z przekonania, że tak jest lepiej, tzn. że lepiej jest jak wszystkie grupy mają swoje flagi, ponieważ ludzie wiedzą do kogo dołączyć, aby w taki to a nie inny sposób toczyć walkę z systemem. To bardzo dobrze, że jest wielość i pluralizm, bo ludzie mogą samodzielnie wybierać ideologię, orgaznizację, itd. Przynoszennie organizacyjnych symboli nie przeszkadza jasnemu przekazowi przeciwko czemu protestuję i wzbogaca go o ważną informację kto protestuje. A informacja taka jest bardzo ważna, bo dotąd jest nas za mało, więc abyśmy wszyscy: lewicowi anarchiści, socjaliści, komuniści - rośli jest bardzo potrzebnym, słusznym i celowym przynosić swoje LOGO!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.