Inicjatywa Solidarności z Thodorisem Iliopoulosem

Świat

Thodoris Iliopoulos- jest ostatnim przetrzymywaną w areszcie osobą, która jak wiele innych została zatrzymana 18.12.2008 podczas grudniowego szczytu walk w Grecji. Wszyscy inni zatrzymani w tym samym czasie i w podobnych okolicznościach zostali wypuszczeni na wolność. Thodoris Iliopoulos- nie mogąc pogodzić się z niesprawiedliwością Greckiego systemu opresji o swą wolność walczy od 10 lipca prowadząc nieustannie strajk głodowy za kratami. Grupa Inicjatywa Solidarności z Thodorisem Iliopoulosem wzywa wszystkich do podjęcia propagandy, akcji i protestów w dniu 24 sierpnia w okolicach 20:00.

Będzie to 45 dzień jego głodówki. Jego obecny stan jest krytyczny. Według raportu medycznego z 10 sierpnia, po upływie jednego miesiąca od strajku głodowego, Iliopoulos (który ważył tylko 60 kg, kiedy rozpoczął strajk głodowy) stracił 18% swojej wagi i ma problemy w kilku części ciała (choroby układu krążenia, mięśni, ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia elektrolitowe), które stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla jego życia.

Dopiero po tym raporcie i po 34 dni do rozpoczęcia strajku, Iliopoulos został przeniesiony do więzienia szpitala. Ale to nie wystarczy. On musi być przeniesiony natychmiast do normalnego szpitala. W akcie solidarności więzień Nikos Tsouvalakis rozpoczął również strajk głodowy.

Kto chce wsparcie może podpisać petycji on-line:

http://petitiononline.com/tokeli41/
więcej o sprawie
http://www.occupiedlondon.org/blog/tag/thodoros-iliopoulos/

Wielki człowiek!!! Każdy

Wielki człowiek!!!

Każdy powinien podpisać petycję!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.