Konferencja prasowa Putina

Świat | Blog

Kto mówi po rosyjsku może teraz sluchać konferencję prasowę Putina. Wieczorem znowu będzie pokazana na NTV i RTR.

Konferencja, oczywiście, bardzo zabawna. Wsród pomyśłów Putina: trzeba budować społeczeństwo obywatelskie, gwarantować wolność mediów i wspólpracować z NGOsami, by walczyć z ksenofobią.

Putin także powiedział, że Rosja nie wykorzystuje wzrastającego znaczenia gospodarczego do celów politycznych. "Cały czas mówi się nam, że Rosja używa swych zasobów gospodarczych (...) do osiągania celów w polityce zagranicznej. To nieprawda... Co Rosja robi (w energetyce), jest czynione z myślą o usatysfakcjonowaniu głównych odbiorców."

Konferencja Putina

Obronca praw człowieka Władimir Putin powiedział, że jego stosunek do parad homoseksualistów określa to, że jednym z głównych problemów Rosji jest "problem demograficzny". Pytanie miało związek z ostro deklarowana niechęcią władz rosyjskich do homoseksualizmu. Mer Moskwy nie wyraża zgody na organizację parad, a homoseksualizm nazywał "dzwinością" i "dziełem szatana".

- Mój stosunek jest związany z wykonywaniem obowiązków służbowych, a jednym z problemów kraju jest kwestia demograficzna - powiedział Putin, podkreślając, że "szanuje demokratyczne wybory we wszelkich przejawach". Putin oświadczył, że nie będzie popierał promowania homoseksualizmu, gdyż jest to wbrew próbom poprawy demograficznej sytuacji kraju.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.