Zmasowana partyjna propaganda sukcesu w Internecie

Kraj | Tacy są politycy | Technika

Lider Platformy Obywatelskiej, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Grzegorz Schetyna miał polecić działaczom młodzieżówki PO, Młodzi Demokraci, wpisywanie na skalę masową pozytywnych opinii na temat PO na forach najpopularniejszych portali internetowych. Mejl instruujący aktywistów organizacji wyciekł do mediów. Akcję koordynuje Dariusz Słodkowski, zastępca sekretarza generalnego młodzieżówki Platformy.

Każdy działacz ma przez ok. 30 minut dziennie na wspomnianych portalach rozsiewać propagandę przychylną partii. W mejlu jest prośba, aby zachować najwyższy stopień dyskrecji. Jak widać prośba okazała się nieskuteczna i internauci mogą poznać, jak działają partyjne machiny propagandowe (zapewne nie tylko PO przeprowadza takie akcje).

mejl

Młode Trole Demokratyczne

Jeśli nie starcza rzeczywistego to tworzą przynajmniej wirtualne poparcie dla swej polityki. Z tego, co pokazują sondaże, (które też są mało wiarygodne) to Platfusom opadło sporo procentów. Ale w języku polskim jest tyle pięknych słów, więc spokojnie do następnych wyborów pójdą jako Pochylnia Demokratyczna albo Katapulta Wolności. Swoją drogą Młodzi Demokraci nazwa adekwatna do prowadzonej działalności hehe… może powinni założyć wirtualne komando np. Młode Trole Demokratyczne.

to młody szczeniak, każdy

to młody szczeniak, każdy popełnia błędy:)):

http://nasza-klasa.pl/profile/5997200

Pogubiłem się, to nie jest

Pogubiłem się, to nie jest żart? Ten mail brzmi jak nowomowa partyjna rodem z Orwella czy Twelva.

Jeśli

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.