Kraj

Skorumpowany Piskorski

Kraj

Okazuje się, że Paweł Piskorski nie może wytłumaczyć skąd wziął pieniądze na zakup około 360 ha gruntów na Pomorzu.

ONR straci siedzibę w Zakopanem

Kraj | Rasizm/Nacjonalizm

Faszystowski ONR wynajął lokal od szkoly i mieli dobry kontakt z burmistrzem Zakopaniego. Po artykule w gazecie, strona internetowa ONR została zawieszona. Na niejznajdowały się zdjęcia burmistrza Piotra Bąka z neofaszystami.

Ekstremalny street na wikipedii

Kraj

Ciekawe czytanie o bezdomności na spaszu polskiej wikipedi. Zdecydowanie niezgadzam się z podpisem pod zdjęciem "Bezdomność to kryzysowy stan egzystencji" lecz naszczęście wikipedia to królestwo Neutralnego punktu widzenia więc nie zabieram się za edycję, pomny walk edycyjnych rok temu w sprawie art o indyku - poszło wtedy o zapis, że indymedia publikuje art. przedstawiane z anarchistycznego i lewicowego punktu widzenia, co oczywiście poddaje pod wątpliwość niezależnośc tego serwisu. Lecz jeden z bardziej zapalczywych redaktorów imc-pl niemógł tego przepuścić.

Pomnik z naszych podatków

Kraj | Rasizm/Nacjonalizm

Nie ma kasy na chorych?

Ale jest kasa na pomnik Romana Dmowskiego. Władze miasta Warszawy wydadzą pół miliona złotych na pomnik antysemity, który ma powstać na Pl. na Rozdrożu w Warszawie. Pomnik bedzie odsloniety 11 listopada.

MAŁA AKCJA ANTYFASZYSTOWSKA W WARSZAWIE

Kraj | Rasizm/Nacjonalizm

Oni tak lubią jaja - to my im damy.

Ostatnio faszyści rzucali jajkami na uczestników pokojowych demonstracji o równość społeczną. Dlatego ktoś postanowił rzucić jajkami w nich.

Władze Zakopanego wspierają neofaszystów

Kraj | Rasizm/Nacjonalizm

Władze Zakopanego - jako jedyny samorząd w Polsce - utrzymują oficjalne kontakty z faszyzującym Obozem Narodowo-Radykalnym. Burmistrz miasta zaprasza młodych ultranacjonalistów do magistratu, chwali za poglądy i pomaga im wynająć pierwszy w Polsce lokal

Dozór elektroniczny zamiast więzienia

Kraj

Wprowadzenie dozoru elektronicznego, zamiast kary więzienia dla osób z krótkoterminowymi wyrokami, zakłada poselski projekt zmian w kodeksach karnych, który 5 kwietnia rozpatrzył Sejm w pierwszym czytaniu.

Open Office w szkołach

Kraj

Interesująca informacja pojawiła się na stronach Ministerstwa Edukacji i Nauki. Ministerstwo to uznało, że Open Office 2.0 jest produktem wystarczająco dojrzałym i zaawansowanym, by być wykorzystywanym dla potrzeb edukacyjnych i biurowych w sektorze edukacyjnym.

Most tolerancji na rzece Odrze w Głogowie

Kraj

Na forum vlepvnetu wyczailiśmy imponująca budowlę

Zapraszamy na 5 lecie Infoszopu

Kraj

Zapraszamy na 5 lecie Infoszopu - Dnia 18 marca, z okazji 5-lecia działalności warszawskiego Infoszopu, oraz przypadającej w tym samym czasie rocznicy ogłoszenia Komuny Paryskiej zapraszamy na projekcję filmu "Krwawy tydzień" oraz na prelekcję dot. Komuny Paryskiej z 1871 r. W programie również zapiekanki, piwo, itp... Indymedia polska

Kanał XML