Dodaj nową odpowiedź

Darmowy pracownik

Blog

Polscy inżynierowie stworzyli inteligentnego awatara, który może przez 24 godziny pracować w wirtualnej siedzibie biura, rozmawiać z setkami klientów, a przy tym nie domaga się podwyżek.

Dziś informacje otaczają nas dosłownie wszędzie. Nawet w toaletach klubów i restauracji na drzwiach widnieją reklamy oraz logotypy firm! Każdy krok, nie ważne czy postawiony na chodniku czy podjęty podczas przeglądania stron internetowych wzbogaca nas o kolejne wiadomości. Taka sytuacja przyzwyczaiła ludzi do tego, że w chwili gdy potrzebują konkretnych danych - chcą je otrzymać w trybie natychmiastowych. Internauci nie lubią czekać! Czas to pieniądz, choć firmy nie zawsze zdają sobie sprawę z potęgi tego starego porzekadła. Wykorzystali to za to polscy inżynierowie z www.inteliwise.pl, którzy stworzyli inteligentnego awatara.

Co potrafią wirtualni pracownicy? Jednym z najważniejszych ich atutów jest możliwość prowadzenia setek tysięcy rozmów jednocześnie z np. użytkownikami Second Life bez obecności żywego użytkownika profilu. Ponieważ SL jest odwiedzany przez społeczność międzynarodową, awatar porozumiewa się z użytkownikami w języku angielskim. Jednak firma InteliWISE zapewnia, że może tworzyć awatary z aplikacją mowy także w języku polskim.

Co oczywiste, firma będąca właścicielem wirtualnego pracownika, posiada możliwość kontrolowania wszystkich jego przeprowadzonych rozmów poprzez przeglądanie ich historii. Dzięki temu może na bieżąco sprawdzać zainteresowanie rozmówców oferowanymi produktami czy usługami, a wszystko to bez wysłuchiwania narzekań na ogrom pracy i częste przesiadywanie w biurze po godzinach.

Co najważniejsze, darmowy pracownik nie będzie domagał się podwyżek. Nie ma jednak nic za darmo. Za jego wskrzeszenie i wprowadzenie do wirtualnego biura, którym może być zarówno oddział w Second Life jak i zwykła strona internetowa, trzeba zapłacić. Cena nie jest z góry określona. Producenci szacują ją indywidualnie.

Źródło: emetro

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.