Dodaj nową odpowiedź

DarkSun, wiele Twoich

DarkSun, wiele Twoich założeń opiera się na fałszywych przesłankach. CIA istnieje na dobre dopiero od miesiąca, więc niestety nie zdążyliśmy jeszcze poruszyć wszystkich możliwych tematów, ale żeby było jasne: potępiamy nacjonalizm we wszystkich wydaniach, również ten Izraelski. Nagonka na Haidera w Austrii miała już miejsce dość dawno temu i choć cieszę się, że Haider musiał odejść na dalszy plan, to oczywiście nie zmieniło to rasistowskiej polityki Austrii wobec imigrantów. Oczywiście dostrzegamy też hipokryzję Unii i wcale nie uważamy jej za model czegokolwiek. Dobrze wiemy, że Unia, Rada Europy i inne tego typu instytucje są pełne frazesów o demokracji i poszanowaniu praw człowieka, a jednocześnie łamią te prawa (np. imigrantów) bez żadnej żenady i współpracują z państwami dokonującymi ludobójstwa (Rosja), lub w których panuje dyktatura (Azerbejdżan), gdy tylko jest to korzystne z punktu widzenia polityczno-ekonomicznego.
Jakbyś miał wątpliwości: dawaliśmy temu wyraz podczas kontr-manifestacji i kontr-konferencji podczas szczytu Rady Europy w Warszawie w 2005 r.
Natomiast zdecydowanie odcinamy się od typowo polskich kompleksów, które każą obruszać się na każde słowo krytyki pod adresem Polski płynące z zagranicy. Jeżeli w Polsce dominuje ciemny nacjonalizm i jest tak rozpowszechniony, że ludzie nawet go nie zauważają, to nie będziemy się powstrzymywać przed psuciem ludziom dobrego samopoczucia wytykając to.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.