Dodaj nową odpowiedź

Zdaje mi że mieszasz

Zdaje mi że mieszasz DarkSun. bez watpienia włądze europy nie są wyrocznią, i ich kompetencje są dość problematyczne - to wypowiedz Marciszka nie odwoływała sie do merytorycznego wskazania na problemy wskazane - zarzucił on kurtyne na poczynania LPR, MW i mniejsze, bardziej skrajne grópki 'patriotyczne'. Powiedzał, ze nie ma problemu: podczas gdy dochodzi do ataków, politycy sieja nienawisc przez mass media...
To że za granicą jest nie lepiej... tylko tam jest wiecej antyfaszystów, wiec gdy 'patrioci' wychodza na ulice muszą ich ochraniać policjanci. 4 000 przeciwko 'mniejszości' jaką jest 200 osob.
Tolerancja dla nich? Nie wiem, z jednej strony nie bronie 'nacjonalistom ' na publikowanie swoich wypocin - z drugiej gdy czytam namowy do mordowania anarchistów i lewakow, mniejszosci czy przedstawicieli innich narodowości wyznań, gdy szykują mi i innym życie według objawionych zasad, gdy wykluczaja i budują na razie mentalne obozy zagłady dla innych - to tym samym przekreślają tolerancje wobec siebie - gdyż nie są miejszością która ma swoje zasady i chce według nich żyć, lecz miejszoscią która chce rządzić wszytkimi, zniszczyć każdą odmieność (w granicach państw narodowych).

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.