Dodaj nową odpowiedź

Jak ma być rewolucja, jak

Jak ma być rewolucja, jak taka hipokryzja, tchórzostwo i brak kregosłupa moralnego jest w tym środowisku. Pare osób coś robi i się stara, a reszta wszystko pierdoli, przyłazi na gotowe i się mądrzy, i jeszcze obi rozłam. Ciągle to samo. Ktoś robi skłot, przylezą anarchiści, nasrają, ujebią się jak świnie, i jeszcze to zostawią domownikom. Z distro ginie wszystko. Na imprezie pełnej anarcho feministek wszyscy tak nakurwieni, że dwóch kolesi puka nieprzytomną pannę bez jakiegokolwiek sprzeciwu. A jak na streecie przychodzi co do czego, to spoko Franek, jesteśmy ZA tobą.
Idea, historia, przekaz - tak. Srodowisko nie, bo żygać się chce. Ilustracją niech będzie wizyta w sprawie załatwienia pewnej męskiej sprawy u jednego działacza. Dobry mój kolega pokłócił się z panną o jakieś duperele, tłem było dziecko i ogólna bida w domu. Panna się poryczała i poszła schlać z kolerzankami. Pojawił się działacz, i mówiąc czułe słówka o patriarchalnym zamordyźmie, wolności kobiet do samostanowienia stawiał jej kolejne drogie drinki, bynajmniej nie w alternatywnej knajpie. Po czym odwiózł taksówką do swojej nory, wyruchał, nad ranem kazał spierdalać. Gdy odbyła się wizyta, autentycznie przekonany o swej racji wygłosił przemówienie o naturaliźmie, wolności, o zabobonach konserwatywnego zgniłego świata. Było to tak żenujące, że nawet w morde nie dostał.
Kolega ożenił się z tą dziewczyną. Są po państwowej terapii finansowanej przez to obmierzłe państwo. Ohajtali sie. Dziecko rośnie, pracują cięzko, ale mają satysfakcję. Czasem przy wódeczce posłuchamy sobie Siekiery. Jak widzi demo, manifę, albo brodatego z dreadami to ma mord w oczach.
Na barykady wylazły dziady....

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.