Dodaj nową odpowiedź

Mnie tak naprawdę mało

Mnie tak naprawdę mało interesuje czy IP wstąpi do jakiejś trockistowskiej międzynarodówki czy nie. To nie mój związek, nie mój problem. Dla mnie ten tekst jest interesujący, bo wnosi pewien porządek do dyskusji o samorządach, ale do tego nikt się nie chce odnieść, bo to za trudne. Lepiej dalej ciągnąć jałowe i wydumane przepychanki ZSP vs IP.

Nie chcę za bardzo go bronic, bo pewnie potrafi lepiej sam, ale z tego co widzę Oski napisał to jako członek IP, nie ZSP. Jako członek IP ma prawo wyrażać swoje zaniepokojenie sytuacją w związku i robić to publicznie, tym bardziej, że uchwała komisji IP była także publiczna, a nie na liście wewnętrznej.

ZSP nie ma nic do tego i nie wiem po co mieszacie to ze sobą. Może wygodniej jest tworzyć jakieś teorie spiskowe, że za wszystkim stoi "klika żydowsko-masońska" z ZSP i gdyby dokonać "ostatecznego rozwiązania" ws. ZSP, to by nagle świat stał się piękny i czysty. Zastanów się do czego was to zaprowadzi? Zamiast wykorzystać okazję do poważnej dyskusji na temat samorządów, znowu zamienia się to w pyskówkę.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.