Dodaj nową odpowiedź

Czy anarchiści boją sie anarchizmu ?

Vino - piszesz: "razem twórzmy media" a ja chciałbym zapytać czemu kiedy chcę opublikować na WASZEJ stronie KOMUNIKAT greckiej, anarchistycznej grupy SEKTA REWOLUCJONISTÓW to otrzymuje odpowiedź od jednego z redaktorów "masz przecież swoja stronę,publikuj u siebie" ?

Chętnie czytam informacje zamieszczane na CIA ale moje wątpliwości budzi fakt ze bardzo trudno przeczytać tu np. o takich działaniach:

http://www.baader-meinhof.org.pl/antyimperializm-dzi/militante-gruppe/11...

A przecież ludzie,którzy organizują akcje takie jak okupacja Tempelhof to ci sami (niektórzy)ludzie sięgający później - w zakonspirowanych warunkach - po metody akcji bezpośredniej i przemocy.Sa oni częścią tego samego ruchu.W Polsce coś takiego nie istnieje ale na zachodzie i na całym świecie to NORMA w ruchu rewolucyjnym.
Nie zamierzam oceniać działań ugrupowań zbrojnych,nie jest to moim celem.Chodzi mi o prawo do informacji: mamy prawo dowiedzieć się co robią i co mają do powiedzenia anarchiści, którzy podpalają samochody niemieckiej Bundeswehry czy też ci którzy ogłaszają że zamierzają strzelać do greckich policjantów.
Dlaczego CIA nie jest zainteresowane publikacją tego typu informacji? Czy uporczywe pomijanie faktu że anarchiści,lewacy w innych krajach stosują przemoc, jest naprawdę waszym zdaniem właściwą strategią, czy może próbą przemilczenia i ocenzurowania rzeczywistości w obawie przed dyskredytacją ze strony liberalnych mediów i opinii publicznej?

Czy się to komuś podoba czy nie przemoc jest nieodłączną częścią tradycji i ideologii ruchu anarchistycznego.Można się do niej ustosunkowywać krytycznie,dyskutować o niej, ale ignorować ją i pomijać, stosując redaktorską cenzurę to po prostu zakłamywanie rzeczywistości na swój własny temat.

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.