Dodaj nową odpowiedź

O! ile jadu od

O! ile jadu od razu...politykierstowo, fałszywy siepien 80 i zietek, nedza intelektualna....jakos ne widac natomiast działań naszych wesołych komentatorów w temacie mieszkalnictwa i jakiejkolwiek orientacji czym jest MPnT. Może więc warto by wam wyjasnić:
Kampania jest inicjatywa celowa i szeroka - ma integrowac osoby/organizacje, ktore zgadzaja sie z pogladem wyrażonym w nazwie - tzn. że mieszkanie jest prawem a nie towarem. Dodajmy, że w tej konkretnej kampanii chodzi jedynie o pewną wizję rozwiązania problemu mieszkaniowego, bez wchodzenia w szczegółu typu: reformy czy rewolucja, anarchizm czy socjalizm itp.....Dlatego jest tam i CK-LA, i Sierpień80 i Stow. Enklawa i przez dłuższy czas był GPR. Tak samo jest otwarte dla "anarchistycznych anarchistow" wypowiadajacych sie powyzej, ktorzy mogliby tworzyc przeciwwage dla Zietka, ale chyba sprawy mieszkaniowe ich nie interesują....
PPP NIE JEST CZŁONKIEM KAMPANII MPNT!!! Wspiera ja jedynie podczas protestów czy konkretnych akcji - podobnie jak np. Nowa Lewica. Kampania nie popiera żadnej formacji politycznej i nikomu kampanii wyborczej nie robi i robić nie będzie. Jest nt. otwrta dla partii politycznych o ile szanuja wewnetrzne procedury decyzjne i nie prowadza nachalnej agitacji przedwyborczej.

Aha i pana "CZARNY SZTANDAR" prosiłbym o wyjasnienie gdzie to w powyższej imprezie i działaniach MPnT widoczna jest "nędza intelektualna i programowa"

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.