Dodaj nową odpowiedź

o pozytywnych

skutkach krytyki można pisać dopiero wówczas, jeśli wpłynie ona pozytywnie na zmianę rzekomo negatywnej sytuacji zastanej. Czy ta krytyka osiągnęła ten cel?
Teraz uzyskany efekt to poinformowanie przeciwników politycznych wszelkiej maści o animozjach i konfliktach w grupie, niedociągnięciach w funkcjonowaniu miejsca (jak rozumiem budynek jest przyznany przez miejskich urzędników więc i przez nich może być odebrany), dodatkowym "podgrzaniu" atmosfery.
Reasumując tekst miałby większy sens gdyby został skierowany bezpośrednio do mieszkańców plus np. rozesłany też do osób związanych z miejscem, miałby sens gdyby autor proponował cokolwiek np. spotkanie celem jakiś nowych ustaleń itp itd. Jeśli czynisz porównania do relacji pracodawca-pracownik to rozumiem, że sugerujesz iż w opisywanym środowisku skłotu panują takie same hierarchiczne zależności? Czyli np skłotersi zmuszają osoby nie mieszkające na skłocie do obowiązkowego stawiania się na skłocie i uczestnictwa pod przymusem w prowadzonej/czy też nie prowadzonej tam działalności :-)

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.