Dodaj nową odpowiedź

W pełn.... W pełni....POPIERAM !!!!

Dlatego nie czekając i nie oglądając się za siebie powinniśmy iść na przód i rozwiązać ten problem. Przecież dotychczasowa ustawa może satysfakcjonować jedynie hipokrytów. Bowiem pierwsza lepsza bladź może wyjść z domy i jeszcze tego samego dnia zrobić to za granicami naszego kraju czego teoretycznie tu czynić nie może. Dlatego należy:
Wprowadzić cotygodniowe obowiązkowe badania ginekologiczne.
Ponieważ jednak istnieje groźba stosowania środków wczesnoporonnych należy dążyć do kontroli wszelkich stosunków seksualnych na terenie kraju. Wprowadzi się więc monitoring tychże a dane na temat dni płodnych kobiet będą gromadzone przez GUS. Mimo wszystko jednak są to nie wystarczające środki i istnieje szansa na nie kontrolowane stosunki a związku z ty możność wywołania poronienia lub dokonania aborcji. Dlatego tez wszystkim osobnikom płci męskiej zostanie wczepiony środek blokujący gruczołów i hormonów męskich. Należy podkreślić ze środek ten jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia i nie ma negatywnych skutków możliwości wykonywania pracy. Co więcej ogranicza w znacznym stopniu ilość stresu i frustracji. Czasowe antidotum będzie można wykupić w koncesjonowanych klinikach dysponującymi odpowiedniej klasy specjalistami mogącymi zagwarantować higienę, bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki socjalne.
Projekt został wstępnie życzliwie przyjęty przez obie strony dotychczasowego konfliktu. Zainteresowanie nim wyraziły korporacje farmaceutyczne. Najwyższy komisarz Unii Europejskiej wyraził opinie ze zmodyfikować dotychczasową politykę w tym względzie, wiele krajów nie czekając przymierza się do wprowadzenia analogicznych rozwiązań w tym względzie. Tak oto polska może stać się motorem postępu. Tradycyjna i nowoczesna zarazem.

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.