Dodaj nową odpowiedź

STOP kłamstwom ekologów! Poznajcie prawdę!

Ale propaganda. Wy w to serio wierzycie? Wiecie, że ekolodzy manipulują danymi?

1. 100 tysięcy drzew rocznie - tak, są wyrębywane, ilość spora bo obszar ogromny (1500 kilometrów kwadratowych!), ale są to drzewa zaatakowane przez szkodniki, które muszą być usunięte, by nie zaatakowały drzew zdrowych. Ekolodzy celowo ten fakt przemilczają. Nie podają też, ile drzew jest sadzonych, aby czytelnik odniósł wrażenie, że trwa wyręb puszczy białowieskiej i wkrótce zniknie z mapy jak Amazonia, co nie jest prawdą.

2. tradycyjne szkółki leśne (co to takiego "tardycyjna szkółka" i czym różni się od "nietradycyjnej"?)- co roku sadzone są w szkółkach gatunki jednego drzewa. Po roku kolejnego. W ten sposób zachowuje się różnorodność drzew w puszczy. Drzewa ze szkółek są sadzone pojedynczo w miejsce wyrąbanych drzew. Ekolodzy celowo tego nie wspominają o tym, że szkółki to tymczasowo wykorzystany teren do posadzenia sadzonek przed późniejszym przesadzeniem w inne miejsce. Ekolodzy nie piszą, że sadzone są drzewa różnych gatunków występujących w puszczy białowieskiej i nie podają ilości sadzonek, bo a nóż okazałoby się, że sadzi się więcej drzew niż wycina (z tego co wiem w miejsce 1 sadzi się 2 lub 3). Czym różni się "tradycyjna szkółka" od "nietradycyjnej"?

3. Rozszerzenie parku - popieram. Im więcej lasów pod opieką tym lepiej.

4. Manipulacje ekologów w celu uzyskania poparcia - potępiam.

Dlatego, że nienawidzę manipulatorów, mimo, że popieram poszerzenie puszczy, nie podpiszę petycji, bo przygotowali ją manipulatorzy.

Więcej prawdy o ekologach-oszustach tutaj:

http://wolnemedia.net/ekologia/nakopac-do-dziupli/

Redakcja cia na pewno tego komenta nie puści, bo to zbyt bolesne dla ekologów, którzy są w redakcji.

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.