Dodaj nową odpowiedź

nowu te same dopierdolki

człeniu ile razy trza ci powtarzać jak to leci? No rozumiem to tak ze masz jakiś uraz.
IP powstało z inicjatywy ludzi z federacji anarchistycznej i w wiekszości ci ludzie są nadal w tym związku i nadal angarzują swoje siły aby działania w ramach tego związku miały charakter syndykalistyczny, wolnościowy. Staramy się w drugą stronę dołożyć starań aby na w środowiskach anarchistycznych tematyka pracownicza funkcjonowała jako jeden z kolejnych frontów i staramy się rozbudzać świadomość wśród młodych ludzi, że też jako osoby pracujące dorywczo, tymczasowo, jako uczniowie, studenci są tak samo uwikłani w sprawy pracownicze.
Ze starej IP odeszły nieliczne osoby i założyły stowarzyszenie ZSP.Bodajrze 3 ale mogę się mylić. Kiedyś uważałem, że to dobre rozwiązanie budujące różnorodność i dające okazję do wspierania się. Na dzień dzisiejszy mam wrażenie ze część energi ci ludzie poświęcają na zwalczanie IP.
Co do nazwy IP/FA używana jest tylko przez komisje związku które tworzone są przez ludzi z FA, lub podczas działań wspieranych jednocześnie przez IP i FA. Nie widzę w tym nic trockistowskiego więc sobie darój takie epitety : )
ad 2 dla tego ze IP jest tworzone w części przez środowisko anarchistyczne. dla tego, ze zwiazek IP jest zwiazkiem bez etatów i stara się być wewnątrz strukturą demokratyczną. Dlatego, że czerpiemy z doświadczeń ruchów anarchosyndykalistycznych i syndykalizmu rewolucyjnego i te doświadczenia wprowadzamy w naszej praktyce. Dlatego ze jeśli jest potrzeba występujemy w obronie uczestników AIT dyskryminowanych i więzionych na świecie. Dla tego ze byliśmy, czasmi jesteśmy z większością ludzi tworzących CIA zaprzyjaźnieni.
Swoją drogą wątpię czy masz mandat od kolektywu redakcyjnego na to co odwalasz w komętarzach. pozdrawiam sxo

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.