Dodaj nową odpowiedź

Nie nie jestem członkiem

Nie nie jestem członkiem żadnej partii ani żadnego związku ani żadnej organizacji. Odpisuje wam wspólnie bo wy to te same typy. Jak to było? Piskorski naziol. Piskorski na zenon mowi- nie bylem naziolem. Autor bloga- nic nie szkodzi ja do was nic nie mam ja tylko zwalczam PPP. A teraz pisze ze PPP jest zle bo atakowalo Piskorskiego jako naziola. Najpierw w PPP podzielales rzekome ich poglady o rzekomym faszyzmie Piskorskiego potem jak sie obraziles chodziles z nim na 1 maja w pochodzie u Ikonowicza potem znowu go opisales jako exnaziste a teraz to panie Mateuszu ja do pana nic nie mam ja tutaj zwalczam PPP. Jedyny spojny element dla Ciebie polityka to personalna rozroba.

Tak lewica Cie blokuje za glos prawdy o PPP pare lat temu blokowala Cie za prawde o Ikonowiczu idz na Pl. Konstytucji tam Cie zrozumieja i dopieszcza.

Jest jedna rzecz ze nie latam rowniez i nie atakuje np. takiego Durango 95 ani nie klakieruje PPP wszedzie tylko zwalczam Twoje wypowiedzi- bo to przeciwko kurestwu i upadkowi zasad.

"Oczywiście jestem i Zenonem i politbiurem i Augustyniakiem i Matą Hari"

Nie nie jesteś tylko Zenon, politbiuro, Augustyniak i jak sam uznales Mata Hari wspolnie pisza z Twojego komputera i czasem sie zaloguja z innych nickow. Chyba jest to wieksza choroba psychiczna niz rozdwojenie jazni- jakies zaburzenia maniakalne.

EOT bo nie bede mial dostepu do Internetu bo za malo propagandy robilem Zietkowi i mi ucina. Bye, Bye maszkaro.

Ps. 2 CIA faktycznie to lepsze forum dla Ciebie bo trudne hasla do wpisania ratuja Ciebie przed blaznieniem sie po pijaku.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.