Dodaj nową odpowiedź

Panika w sektach

Po rewelacjach z Zenon Mówi odszedł GPR. Teraz wobec przytłaczających faktów nagłośnionych przez blog Zenona nie miała wyjścia i Pracownicza Demokracja, bo dalsze milczenie grozi całkowitą kompromitacją, napisała więc list otwarty do PPP ;-) - http://pracdem0.republika.pl/grafika/PPP-sierpien80.wybory.list.110911.p...

Gdy się wczytać, to wprost widać przeniesione z tego bloga cytaty;-). Zenon jest wielki! ;-) Zenon dzis jedynym źródłem prawdy na lewicy!

A ja przypominam, że Strzeżek czy Bartold to tylko czubek góry lodowej. Nie dajcie się im zwieść gdyby doszli do wniosku, że warto ich poświęcić.
Zresztą jak zareaguje reszta kumpli Strzeżka, gdyby jego z listy wyrzucono? Zrezygnują w proteście i lista leży ;-). Bo dlaczego jakaś Pracownicza Demokracja ma prawicowej partii narzucać kogo ma mieć na listach?
Do PD jeszcze: Program socjalny tak dla wyjaśnienia to nie oznacza program lewicowy. Adolf Hitler w swoich kampaniach do Reichstagu miał bardzo wiele propozycji socjalnych dla Niemców! Dzięki temu narodowysocjalizm zwyciężył przecież. NIe zapominajcie też o burżujach z SO. Kaptaiści choć nie narodowcy na listach "partii robotniczej" to chyba też jakiś absurd?

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.