Dodaj nową odpowiedź

Właśnie hołoto!

Sierp i młot pajace to tylko nick. Nic więcej. Dlatego nie ujawnia kto się za nim kryje, bo ten nick hołoto służy do nap... was po wszawych oportunistycznych łbach i wcale nie jestem do niego przywiązny.
Sierp i młot nie chce nikim rządzić, nie che nikogo zniewalać, jest tylko waszym sumieniem zgrajo łobuzów, którego nie macie.
Ostrzegam przed lewicą.pl, nadal jest opanowana ... no mówmy już otwarcie, bo się odkryli... przez nazioli! Po chwilowej odwilży znów blokują każdą moją krytykę ppp i jej sługusów. Nie można tym razem już odpuścić. Nie można pozwolić by tacy nieudacznicy, bezideowe typy dalej robiły ludziom wodę z mózgu na lewicy. By znów przyschło??? Całe szczęście, że jest CIA. Lewica.pl nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za lata kłamstw, manipulacji, cenzury i promocji tej obrzydliwej sekty. Nie ma tam oświadczenia GPR, nie ma listu otwartego PD... Żadnej reakcji tego skorumpowanego towarzycha. Jest za to informacja, że Korwin nie startuje!!! Znów będą milczeć w tak waznych sprawach... Bo jak powiedzieli mojemu przyjacielowi "Szymon M dużo robi na tym portalu"! ale, że lepiej by robił pod siebie niż promował siebie i nazioli to już ich nie obchodzi. Pies j... taką "lewice"

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.