Dodaj nową odpowiedź

I o czyM tu w ogóle mowa?

W partii, która ma nie więcej niż kilkudziesięciu członków? Jacy trockiści? 5 gości z GPR, 5 dzieciaków co się obraziło na 20 gości z KPN bo im miejsc na listach nie dali rozpatrujecie w kategoriach ideowych sporów? Bo się tym z KPN bardziej opłacają biznesmeni z kasą? A co w tym dziwnego? To oczywiste. Przecież to partyjne szambo z zasady tak właśnie działa. Spory ideowe? Miedzy kim? Między jednymi a drugimi zjebami? Ja patrzę na to wyłącznie w warstwie symbolicznej (niszczenia lewicowych ideałów przez takich oportunistów), a spory między marginesami marginesów bez żadnego oparcia i zakorzenienia w społeczeństwie mam głeboko w d... Tak jak i w d... Tą tfu! awangarde ma cale nasze społeczeństwo. Ponieważ tu lewicy jeszcze ze 20 lat nie będzie. A jak powastanie to oby ci ludzie już znikli na dobre. Takich partii nam nie potrzeba! Potrzeba nam demokracji bezpośredniej a nie tych łobuzów. Partia, która chce utrzymywać czy tworzyć hierarchię niech po prostu wyp...
Dlaczego się więc tym bezideowym barachłem interesuje? Bo w tej niby demokracji nawet takie barachło nie istniejące w społeczeństwie ma teoretyczną szansę zająć się moim zniewoleniem. W tym cyrku jest to możliwe.
Ale ja tu żyje i nie pozwolę, bo oni są bardziej głodni od tych co już się nażarli i ich banda musi kraść od zera. Ja nimi wszystkimi gardzę!
Tak naprawdę to nie wiem nadal o co wam duecie chodzi? Ja nie potrzebuje ani ppp ani ppr ani...innego gówna jakie może w tym systemie na jego zasadach działać. Mnie interesuje obalenie porządku konstytucyjnego.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.