Dodaj nową odpowiedź

Nieraz bywało, że głosowałem

To zawsze był błąd. Ale nigdy nie namawiałem nikogo by popełnił mój błąd, więc po prostu nie łgaj i wal się!
Nie jestem socjaldemokratą, bo jestem wrogiem całej partyjnej hołoty. Jestem demokratą zwolennikiem demokracji bezpośredniej. Ty zaś jesteś totalitarystą. Próbowałeś tego samego co GPR, przykleić się do Podrzyckiego, potem do Ziętka, problem w tym, że Kowalewski był pierwszy i on was tam nie chciał. Nie dziwne, że twoje "krytyczne poparcie" zmieniło się w "kryrtyczną niechęć" powodowaną zawiścią do trocków.
W dupie mam definiowanie podziałow na socjaldemokratów i tzw. rewolucjonistów. Jedni i drudzy zorganizowani w partie niewiele się od siebie różnią. Chcą do koryta. Pierwsi to hipokryci a drudzy zjeby hipokryci, co obecna sytuacja w PPP ostatecznie udowadnia. Idźcie w wszyscy w pi...!
I dla jasności. Nigdy nie zagłosuje na Ikonowicza, jeśli porzuci to co robi teraz i zajmie się znów partyjniactwem będzie na moim celowniku jeśli nie spełni moich norm pełnej demokracji bezpośredniej, których od partii wymagam... a może zajmie się tym co ty... Rewolucją! Buahahaha :-)))). Coś ty kiedykolwiek pożytecznego dla ludzi zrobił Włodzimierzu... prawie Leninie?

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.