Dodaj nową odpowiedź

Ty zdaje się kompletnie nie

Ty zdaje się kompletnie nie rozumiesz, czym jest polityka.
Jeśli jest silna grupa w mieście, to może wejść do gry. Albo się przyda jako silnoręcy, albo wywrze wpływ. Koleś piszę prawdę. Kibole idą coraz ostrzej, maczety, drugi, przęstępczość zorganizowana, stręczycielstwo, przemyt ludzi. Po prostu to się zaczyna równać, a kibolstwo jest szkółką, uniwersytetem i tajnym bractwem studenckim na tym uniwersytecie w drodze do bandytyzmu. W moim mieście dwa kluby na poziomie ulicy się wyżynają między sobą, ale już wierchuszka się zna, i robi razem interesy, a ten teatr jest po coś. Ta wierchuszka zna się z innymi grupami, i z policją, i z politykami, i z biznesem. To jest polityka.
I przepraszam, ale nadymanie się przez antifę że coś tam, jest naprawdę głupie. Skończcie z tym, bo się ośmieszacie ludzie. Warunki fizyczne, obicie, suplementacja do treningów, koks, ciągłe treningi, a to siłka, a to mma, a to boks - a po stronie antify ile jest takich osób. Treningi na squatach to śmiech na sali w porównaniu z treningami w profesjonalnych klubach glaplerskich, na kombat kalaki - noże i maczety, nie mówiąc o młóckach i tępieniu emocji co tydzień średnio na meczu. To jest tak, jak by chłopak bijący w worek w domu i robiący pompki wyszedł na ring do zawodnika obitego, utytuowanego, na koksie.
Albo zaczniecie trenować - a do tego trzeba mieć kasę, albo od razu przekażcie sprawy w ręce policji. To się musi wiązać ze zmianą całkowitą podejścia do treningów i stylu prowadzenia taktycznego. Bo na razie to są jedynie napinki, kilku kozaków nie zmienia faktu, że większość to są chuchra. W przeciwieństwie do skoksowanego kibolstwa.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.