Dodaj nową odpowiedź

Faakt, od lat wiadomo o

Faakt, od lat wiadomo o Monsanto, wiadomo, że doprowadziło tysiące indyjskich rolników do samobójstw swoimim "patentowymi działaniami, ale kogo to obchodziło? Pisano o tym w tym samym internecie o który idzie dziś bój, ale może to pozwoli na pokazanie ludziom prawdy? To że rząd lubi robić nam prezenty za naszymi plecami i bez naszej zgody to już norma - amerykańskie bazy wojskowe, przetrzymywanie "terrorystów" na naszym terytorium przez obce służby wywiadowcze, czy w końcu budowa elektrowni atomowej (jakby to była rzecz, którą można w ciągu kilku dni zlikwidować, a nie ponosić za nią odpowiedzialność przez wiele pokoleń), więc czym jest sprzedanie naszego bądź co bądź jeszcze zdrowego rolnictwa? Jeszcze jedną z wielu decyzji nie biorących pod uwagę nas, czyli tych w imieniu i interesie których teoretycznie powinien działać...
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeśsli dziś nie uda się powstrzymać tego złodziejstwa, to jutro nasze dzieci i wnuki mogą być własnością patentową tej czy innej firmy.
Panie Donaldzie jeśli mam pan jakieś resztki przyzwoitości i myśli samodzielnie niech się pan zastanowi nad ty co pan czyni, bo w efekcie pańska córka, a już na pewno wnuki będą pana przeklinać (moje nie, bo umrę bezpotomnie, bo nie chcę nikogo zmuszać do żzycia w takim świecie).

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.