Dodaj nową odpowiedź

AKTUALIZACJA: Lewackie bojówki szaleją - policja nie reaguje!!!

Blog | Ironia/Humor | Represje

Jak donosi portal Konserwatyzm.pl:

1 maja w godzinach popołudniowych w Warszawie doszło do bójki między członkami Młodzieży Wszechpolskiej i grupą Anarchistów.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że anarchiści obrzucili 2 butelkami członków MW w odpowiedzi doszło do szarpaniny i bijatyki.

Jak twierdzi nasz informator Pan K. działacze MW byli pod wpływem upojenia alkoholowego i nie dali sobie rady z grupą anarchistów z związku z tym zostali dotkliwie pobici.
Nie wiemy czy wśród pobitych działaczy był również Prezes MW Robert Winnicki. Jak wiadomo wcześniej brał udział w marszu Autonomicznych Nacjonalistów.

Komentarz: Kolegom z MW życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a od organów ścigania żądamy szybkiego wykrycia i aresztowania sprawców!

Cóż możemy dodać od siebie? Życzymy uczestnikom marszu pod hasłem "Precz z państwem policyjnym" by policja chroniła ich lepiej następnym razem i by zachowali większą trzeźwość osądu.

UWAGA!!! Ważna aktualizacja!!!

Zdając sobie sprawę, jak wielkiego narobili sobie obciachu, narodowi rachmistrzowie postanowili pomnożyć liczbę napastników i wyposażyć ich w groźniejszą broń. Przesunięto też scenę wydarzenia na późniejszą, wieczorową porę, by dodać dodatkowego dreszczyku grozy. Pisarze patryjoci dopisali też chwytającą za serce okoliczność: chodziło o patryjotyczną działalność polegającą na kradzieży flag okupacyjnych.

Jak stwierdził prezes Winnicki: "To było jak zatknięcie polskiej flagi na gruzach Berlina oraz usuwanie hitlerowskich flag podczas okupacji". Uważamy, że nie ma w tym żadnej przesady, a bojówki, które uniemożliwiają walkę z okupantem (nie oglądając się na ryzyko rozstrzelania przez hitleurowskiego okupanta) należy wprost nazwać po imieniu: Watahy EuroSodomy.

Pytamy jeszcze raz: gdzie była granatowa policja?!!! Czy wszystkie oddziały są kontrolowane bezpośrednio z biura na Czerskiej?

Obiecujemy aktualizować tę kronikę represji wobec narodu w miarę spływania dodatkowych informacji od powstańczych kurierów, którzy donoszą nam dzielnie informacje unikając ataków Stukasów i szrapneli nieprzyjaciela.

Na podstawie:

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4364/czlonkowie-mlodziezy-wszechpolsk...
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4376/przeprosiny-i-sprostowanie-w-spr...
http://niezalezna.pl/27723-majowka-mlodziezy-wszechpolskiej-w-klubie-par...

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.