Dodaj nową odpowiedź

Atak kibicow

Wroclaw NOPem stoi i Slask a wraz z nim R Zielinski od zawsze fascynuja sie skrajna prawica(jego dzielo o znamiennym tytule Jak pokochalem Adolfa Hitlera)mowi za siebie.
Ten caly ruch Narodowy to nie zadna ex skinowska zulia.
Kibole-to kolesie na jakims juz poziomie zawodowym i materialnym bo nie kazdego stac jechac autem np 2000km w obie strony na wyjazd.Druga sprawa czesc z nich to jakies grupy przestepcze, w bojowkach sa tez i policjanci.Specyficzna ekipa mocnych wrazen.Marian Kowalski z Lublina tez mial jak pisali kibole jakies kontakty z Policja i zamieszany we wsypanie szalikowca.
Nacjonaly i kibole sa "obserwowani"i wykorzystywani przez grupy przestepcze czy np ochroniarskie do roznych ciemnych interesow a dzis w czasie ulicznej propagandy na osiedlach skierowali swoj wzrok na scene alternatywna.Ich ideologi jest prosta jak cep anty red.bij Zyda i pedala ,wielka Polska katolicka.Jest kryzys ,wyplynelo gowno

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.