Dodaj nową odpowiedź

Rozczarowany ma rację.

Rozczarowany ma rację. Komentarz do komentarza Ovcy zbędny. Jak się jest ochlajem - nie to nie jest wycieczka osobista tylko stwierdzenie faktu, że spora część energii topi się w alkoholizmie i używkach, co powoduje rozmiękczenie mózgu i zanik muskulatury - to tyle pozostaje, gadanina, nasiadówy, wywiadziki, i babcine bibeloty.

Ovca podjął dialog, i zrzuca odpowiedzialność, że jak umiesz lepiej, to ty rwij kajdany. To jest to samo co z politykami - ludzie nie nadający się do sprawowania władzy, biorą potworne pieniądze, i mogą wszystko. Tu takie coś się mądrzy, jacyś są liderzy, liderki, a właściwie z jakiej paki? Nie, jak inni nie umieją rwać kajdan, to nie oznacza, że odkurzanie bibelotów i pchanie się na świecznik w mediach alternatywnych jest usprawiedliwione.

I tak jak mówi rozczarowany - młodość, walka, nacjonalizm, uderz, uderz, w kapitalizm. Tu są też bibeloty, neoendecja, adolfik - ale jest też siła, jakość, kolor, poczucie sprawstwa. To co wy robicie, to jest sranie pod siebie starego dziada, który wraca zdziecinniałym mózgiem do lat swej świetności, jak rwał lachony ciągiem na mundur oficerski.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.