Dodaj nową odpowiedź

Z mojej wiedzy wynika jasno

Z mojej wiedzy wynika jasno i niezbicie, że ludzie nic o tym nie wiedzą. Po prostu ta informacja nie zaistniała jakoś szerzej.

Gdy do tego dodamy bardzo nikłą wiedzę na temat polityki oraz kodeksu pracy, w połączeniu z brakiem zrozumienia jak pewne sytuacje przekładają się na inne, czyli czym jest pojęcie konsekwencji, to mamy odpowiedź.

Ja nie rozumiałem, jak to się koreluje z takimi pojęciami jak ergonomia, wydajność, jak to się może opłacać firmom w ogóle. Wyjaśnił mi kolega z FA, i włosy dęba odrobinę stanęły ...

Inna sprawa jest taka, że pokolenia igrek to już nie interesuje, skoro nawet potrafią żądać rozpoczynania pracy o 11, zgodnie ze swoim zegarek biol. (za GW)

W każdym bądź razie - analizując od czysto utylitarnej strony - myślę że to kuriozalna, na dłuższą metę nawet politycznemu bydłu i kapitałowi nie służąca zmiana.

Jeśli zaś chodzi o stronę cywilizacyjną zagadnienia ... Jesteśmy w 19 stuleciu. Panie premierze, kiedy wyślecie dzieci do kopalń, bo przecież edukacja nie gwarantuje już odnalezienia się na rynku pracy, więc może właśnie po to likwidujecie żłobki i szkoły, a edukacja wyższa ma tak fatalny kształt ?

A, przepraszam. Tu już kopalnie ledwie zipią ...

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.