Dodaj nową odpowiedź

Wcześniej dochodziło do

Wcześniej dochodziło do walk między dżihadystami, a ludnością cywilną w co starała się nie ingerować Wolna Armia Syryjska.

Nie ingerować ? I to tyle na temat tych "liberałów i demokratów".Liberalizm to ideologia zbrodnicza,mająca na sumieniu (o ile liberałowie mają sumienie) wiecej ofiar niż faszyzm,komunizm i wyprawy krzyżowe razem wzięte,o tysiącach żyjących poniżej granicy nędzy łaskawie nie wspominając.

Ale bohatery, no nie ingerują. Coś wam napiszę,niezależnie od tego czy moderator to puści czy nie:Te sponsorowane przez USA i Izrael "demokratyczne" bandy to zwykli kryminaliści nie mający - jak nawet wynika z tego tekstu - nic wspólnego z Syryjskim ludem,a ich bierność w obliczu mordów dokonywanych przez islamistyczną swołocz i niechęć do obrony ludu (a prawdopodobnie i współudział w mordowaniu go) stawia ich w jednym szeregu z syjonistyczno-wahabickimi świrami i agresorami. Dlatego choć Assad jest dyktatorem (tzn. władzą),to lepszy on jak rządy religijnych świrów-ludobójców i agentury imperialistycznej.A jak tak chwalicie "demokratycznych" rebeliantów to takie pytanie - jak tam w Libii ? Kwitnie demokracja ?

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.