Dodaj nową odpowiedź

Jak dla mnie kluczowy

Jak dla mnie kluczowy argument tego tekstu został sformułowany z liberalnego punktu widzenia - mianowicie, że nacjonaliści się skompromitowali, bo doszło do zadym. Oczywiście liberalne media zawsze się koncentrują na zadymach i je potępiają, ale przez ludzi sfrustrowanych swoją sytuacją, czyli przez większość, to że ktoś używa przemocy nie jest negatywnie oceniane. Przeciwnie, może to być bardzo atrakcyjne i przysporzyć faszystom więcej popularności - społeczeństwo odczuwa złość z powodu panoszących się burżuji, bezrobocia, kiepskich płac oraz ogłupiającej harówy i jeśli faszysta pokaże kozła ofiarnego, np. lewaka, pedała, imigranta czy feministkę, to wielu chętnie rzuci się, aby się na nim wyżywać.
Kiedyś faszyści 11.11 byli blokowani, później zdołali przyciągnąć na swój marsz cześć normalnych ludzi i blokady odpuszczono, teraz faszyści atakują skłoty. Cóż, trudno się w takim rozwoju sytuacji dopatrywać się kryzysu ruchu faszystowskiego.
Niestety, faszystowska fala się podnosi, ale nie ma się co załamywać, od nas zależy, czy zdołamy wskazać ludziom prawdziwe źródło cierpień - system kapitalistyczny
walka trwa, pozdro

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.