Dodaj nową odpowiedź

No miara się przebrała,

No miara się przebrała, moja noga tutaj więcej nie postanie. Kolego "wiatrak" - nie wiem, co ty jeszcze robisz na rzekomo anarchistycznym portalu. Jesteś zwykłym manipulatorem o mentalności partyjnego aparatczyka. Na każdym kroku oczerniasz insurekcjonistów i wyzywasz ludzi od gimbazy, której poziom sam reprezentujesz - jeszcze nie miałem okazji zapoznać się z Twoimi dogłębnie racjonalnymi argumentami (a czytałem tą stronę regularnie). Uciekasz się do wrzutów personalnych, żąglujesz sloganami, uprzedzeniami i kliszami. Masz chyba ludzi za bezmyślnych kretynów, powtarzających za Tobą jak mantrę jedyne słuszne przykazania.

Nie widziałem, żeby wcześniej interesował Cie temat KKO, represje i aresztowania członków tej organizacji. Teraz nagle jesteś zainteresowany, bo masz okazję zamieścić tendencyjny wpisik o negatywnym wydzwięku (pominę fakt jego merytoryczności - dwa zdania wypełnione propagandą zamiast informacjami). Widzę natomiast, że doskonale czujesz się w roli oskarżyciela i policjanta. Może powinieneś rozwijać swoje zainteresowania w tym kierunku ?

Śmieszy mnie publikowanie na tej stronie jedynego newsa o KKO od powiedzmy 3 lat w takim kształcie. Powinieneś trzymać się swojej wersji i udawać dalej, że KKO nie iestnieją i nie ma o czym pisać.

Na koniec dodam, że również nie zgadzam się z insurekcjonistami, ale zawsze będę tępił hipokryzję i tego typu rozgrywkę polityczną. Tym bardziej powinna zaboleć Cie ta krytyka, chociaż nie będę się łudził - beton nie zmienia swojego stanu skupienia.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.