Dodaj nową odpowiedź

Wiesz Wiatrak, raz to co

Wiesz Wiatrak, raz to co kolega powiedział to jest prawda. Obawiam się,że tacy jak Ty, z gębami pełnymi frazesów w czasach stalinowskich bardzo efektywnie by działali ...

Dwa, to że jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości. Więzienie to jest kompletnie inny świat, i Ty sam gdybyś trafił np. w Stanach do większości pierdli, to by się a w kółeczku skończyło bardzo szybko. Albo byś był w Bractwie Aryjskim, i milusio sobie dziabał swasty, albo byś był cwelichem, który najgorszym mętom targa gwoździa. Taki jest świat, i najzwyczajniej w świecie mogło pójść o wpływy w pace, coś im nabluzgał ten koleś, a może jakaś sprawa osobista a chłopakom się nudziło. Jak temu zapobiec, temu prawdziwemu życiu, i temu, że się ludzie darzą nienawiścią albo chcą się w dupę walić pod celą? Strażnicy, monitoring, jeszcze większe obostrzenia? Bo co niby innego?

Że pały poszły w ruch? Na zwykłym dołku jak masz głowę na karku to zorganizujesz ciekawe sprzęty albo używki, a co dopiero w regularnym pierdlu.

I jeszcze, wkujcież sobie to w końcu do durnej pały, że anarchizmów jest wiele, a nie tylko wasz chcący dzieci za rączkę do społecznej szkoły prowadzać, i opiekujący się babskami co to na czynsz nie mają, bo całe życia przeżarły.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.