Dodaj nową odpowiedź

tym bardziej nie precyzują

tym bardziej nie precyzują tego insurekcjonistyczni nihiliści. W ich wydaniu na pewno wyklucza tworzenie norm, w końcu sami napisali - wszystko jest subiektywne, Oni nie są w stanie nawet napisac z sensem czego "dotyczy sprawa" bo żeby to zrobić już trzeba pisać o kwestiach obiektywnych.

Obie strony zarzucają sobie nawzajem współpracę z policją a sprawa jest jasna, paru faszystów z tej grupy stworzyło sobie hierarchię więzienną a jakiś bardziej konsekwentny indywidualista nie chce się tej hierarchii podporządkować.

Machiavelli był amoralistą idioto, tak samo jak oni i tak jak ty. Macie te same poglądy, dociera to do ciebie? Odsyłam do tekstów Bakunina o waszym poprzedniku czyli Nieczajewie, tam jest wszystko co potrzeba widzieć o nihilistycznych świrach. Faktycznie nie czytam komunikatów KKO, tak samo jak nie czytam komunikatów ONR NOP czy innego gówna. Liczą się czyny nie słowa :-D A czyny są jakie są napierdalanie w 5 kijami zbuntowanego indywidualisty bo nie chce wykonywać rozkazów hierarchii

Gęby pełne pustych frazesów o indywidualizmie wolności itp a pod tymi maskami ukrywają się faszystowskie gnojki

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.