Dodaj nową odpowiedź

Trochę się zagalopowałeś

Trochę się zagalopowałeś z tymi emotikonami, wyrażającymi przypuszczalnie twoje nadymane do granic zadowolenie z jak ci się zdaję wygranej dyskusji studenciku z mokrą głową i już ci tłumaczę czemu; to ty pierwszy użyłeś Wikipedii w celu podparcia jak i oparcia swojej niewiedzy przy okazji zabrania głosu o nihilizmie, o którym wiesz zapewne tyle co o innych rzeczach nie mieszczących się w akademickim programie nauczania, dalej twój najbardziej rozrośnięty w treść wpis składa się w połowie z cytatów, teraz przeczytaj raz jeszcze post do którego się odnoszę w tym momencie i skonkluduj[ jeśli filisterskie nauczanie filozofii nie pozbawiło cię ostatnich resztek kontaktu z rzeczywistością], że zaorałeś sam siebie.
Ja się pytam gdzie był duch ?

Żeby nie być gołosłownym, dla ludzi, którzy są zainteresowani innym spojrzeniem na Heglizm i nie chcą być skazani na hegemonie oficjalnego dyskursu w rozumieniu jego filozofii, polecam gorąco zapoznać się z krytyką Karla Poppera. Nawet nasz rodzimy wieszcz Czesław Miłosz miał coś niecoś do powiedzenia o tym klesze.

A ty biedny uczony jeśli chciałbyś kiedyś wdać się w polemikę o nicości przeczytaj wpierw jakieś opracowania, przydatne okażą się tu 'Oblicza nicości' Wasiewicza, 'Oblicza nihilizmu' Kunickiego, oraz 'Wokół nihilizmu' Sowińskiego.

Z mojej strony to będzie na tyle, toczące się w nieskończoność, bezproduktywne debaty zostawmy panom w wełnianych swetrach, okularach i rozczochranych włosach.
Buźka

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.