Dodaj nową odpowiedź

Nigdzie nie napisałem, że

Nigdzie nie napisałem, że mi nie pasuje. Jak sobie chcesz, to sobie tak mów, pisz. Na co dzień słyszę o wiele gorsze sposoby wysławiania się. Ty przynajmniej umiesz coś napisać, a nie bełkoczesz. Tyle, że to ty sam sobie zindoktrynowałeś mózg, bo bolszewików już nie ma, aby Ci to zrobili.
To nie jest efekt "burżuazyjnego prania mózgu". Po prostu gadasz głupoty, które nie pokrywają się z rzeczywistością. No chyba, że naukę, i racjonalizm uznasz za burżuazyjne wymysły. No to jak tak, to pełną gębą żem burżuj.
Język jest zupełnie czymś innym. Nie żadnym polem.
Reakcja, burżuje, kapitaliści, i cała reszta terminów- w chwili swego powstania już były sztuczne. Dziś są nieprawdopodobnie archaiczne. W centrum cywilizacji zachodniej to wręcz absurd. To nazewnictwo jest puste, odnosi się do dawno minionych lat. Upieranie się w dobie post przy takim nazewnictwie jest śmieszne. Dokonujesz tego samego co neofaszyści i inni tacy, nie potrafiący obejmować rzeczywistości w aktualny sposób. Tworzysz coś z niczego,, aby mieć oponenta.

Robotnicy może niech się nie biją, bo im to raczej dosyć kiepsko wychodzi. Na bezrobocie pójdą, jak wejdą do UE. A wg Ciebie powinni mieć pracę? Bo? Po co? To jest największa bolączka świata w XXI wieku, posiadanie pracy? I co dalej?

Paradygmat lewicowy jak widać nic już nie potrafi wymyśleć, i wpierdala własny ogon, powróciwszy w skrajnych spazmach do początków swych wynaturzeń. Nie dziwota, że na całym świecie jest taki zwrot na prawo, i czymś akceptowalnym stał się nacjonalizm i ksenofobia w krajach europejskich. Bo te wszystkie odmiany brunatnawe dają jakieś odpowiedzi, kierunek, dookreślają. Oczywiście, to są kompletne bzdury, ale ludzie tego potrzebują. Wy nawet tego nie potraficie wygenerować. Już nie mówiąc o takiej dziecinadzie, jak wypisuje towarzysz Bartek.

Lewica i prawica niech gniją sobie głęboko w piwnicach dziejów. Nic już nie znaczą. Należy się oprzeć na współpracy we wspólnym interesie, technologii i obiektywnej nauce. Rewolucje zaś są o tyle pozytywne, że nieco pomagają w prawdziwie palącej kwestii - przeludnienia globu.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.