Dodaj nową odpowiedź

Na "lewo" to zaczyna być

Na "lewo" to zaczyna być widać w ekonomii. Zaś w postpolityce, wśród nastrojów społecznych, w mentalności zaczynają dominować najbardziej kołtuńskie znamiona prawactwa.
w niektórych krajach europejskich, ale Europa a tym bardziej jej część to nie jest "świat". Poza tym nie powiedziałbym dominować bo chociażby na takiej Ukrainie czy w Grecji albo na Węgrzech takie partie mają góra 10% poparcia. 10% wyborców (czyli jakieś 5% społeczeństwa bo głosuje połowa) to raczej nie jest dominacja najbardziej kołtuńskich znamion prawactwa. Dodatkowo choćby w Grecji radyklana lewica jest o wiele silniejsza (nie dotyczy to Węgier i Ukrainy gdzie rządzili staliniści)

Bo imigranci, bez względu na to ile razy krzyknie się jakieś hasełko o żadnych ludziach nielegalnych, są problemem. Zwykli ludzie mają z tym problem,
raczej nie, chyba że są to masowe fale w krótkim okresie spowodowane np wojną, ale i tak wtedy "zwykli ludzie" nie uważaja migrantów za "problem" wystarczy popatrzeć na imigrantów w innych częściach świata tam gdzie kapitał nie wykorzystuje antyimigranckiej skrajnej prawicy bo nie ma po co.
Antyimigranckie nastroje są sztucznie wywoływane w krajach europejskich i to nie wszystkich

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.