Dodaj nową odpowiedź

Nawet nie potrafisz wyjść

Nawet nie potrafisz wyjść poza schemat, że jeśli ktoś jest innego zdania aniżeli zwykle spotykane w tym środowisku, to na pewno jest jakimś albo nacjonałem, albo liberałem neokonserwatywnym. Wyobraź sobie że nie jestem.
jak głosi tezy konserwatywno-liberalne to jest, nawet jeśli się za takiego nie uważa. W tym przypadku są to liberalno-konserwatywne tezy dotyczące "natury ludzkiej". Moda na konserwatywny liberalizm w środowisku naukowym która była spowodowana ekonomicznym neoliberalizmem już się skończyła Konserwatywni liberałowie wyobrażają sobie naturę tak żeby przypominała wolny rynek tzn jest oparta na zasadzie konkurencji. Obecnie wraca się do kooperacyjnych teorii

Natomiast Ciebie bardzo to, aby wykazać że jestem jakiś tam, be.
po prostu udowadniam że się mylisz w wielu kwestiach. Cóż za wolta swiatopoglądowa - zacząłeś od powoływania się na racjonalizm i naukę a jak ktoś ci racjonalnie udowadnia że naukowcy przeczą twoim poglądom to nagle się okazuje że należy wychodzić poza naukę i racjonalne argumenty a zamiast dyskutowac należy się poklepywać po plecach dla dobrego samopoczucia niektórych tzn tych którzy nie mają argumentów ;)

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.