Dodaj nową odpowiedź

Grupa ludzi, chcących

Grupa ludzi, chcących walczyć podobno, okazuje się nieuzbrojona, i pozwala się uwaga! wypchnąć poza majdan. W środku takiego rozpierdzielu, jakim jest tamtejsze miejsce, oni są nieuzbrojeni, i nie gotowi do konfrontacji - w tym wypadku wewnętrznej. Nasuwa się takie pytanie - to co oni tam robią? Przychodzi kilka osób ze Svobody, czyli wcale nie najostrzejszych gieroi na Majdanie, i wypycha ich.
Myślę, że to chyba dobrze, bo z takim przygotowaniem i zacięciem, to nie bardzo się do tych walk nadają. Powinni, jak ochłoną, podziękować za owo wypchnięcie. I, moim zdaniem, powinni zmienić sobie nazwę, bo to jest śmieszne, aby tak potulni ludzie mienili się jakimiś Sotniami i do tego w mrocznym kolorze czerni.

Smutne, ale ludzie którzy tam aktywnie działają, i się biją, pokazali im, gdzie jest ich miejsce. Po prostu się nie nadają do tego, i szumne nazwy tego nie zmienią. To są warunki bojowe, a na wojnie się nikt nie szczypie zbytnio - wypierdalaj, a jak nie, to kula w łeb, i idziemy dalej. Bo tak się prowadzi wojny, i osiąga cele, czy to terytorialne, czy czysto polityczne. Anarchiści z hehe Czarnej Sotni pokazali, że tego ani nie rozumieją, ani nie potrafią.

Aby było jeszcze weselej, okazuje się, że oni właśnie kumplują się z naziolami. Przynajmniej tak wynika z powyższych wpisów.

Któryś już raz mam poczucie totalnego absurdu czytając newsy dotyczące anarchistów, z różnych stron świata. To zastanawiające, że ciągle ich ktoś wypycha, bije, przepędza. A potem wydają oświadczenie, że to niesprawiedliwe, i niezgodne z czymś tam. To jest dziwaczne. Przy całym moim szacunku i sympatii do idei anarchistycznej, to jest kolejny dowód na to, że osoby się tym zajmujące nadają się do teoretyzowania, a jak przychodzi co do czego, to jakieś byczki im udowadniają kto jest kto, i jaki ma wpływ na rzeczywistość.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.