Dodaj nową odpowiedź

BRAK RÓWNOWAGI

Pewnie w twoim otoczeniu, Jaromirze, są tacy co biegle władają tym językiem - radzę ściągnąć ich do redakcji. Rosyjska Wiosna zagości w tej części świata na dłużej w ramach kolejnego obrotu koła historii.

W minionym stuleciu nie uświadczyłbyś wybitnego działacza rewolucyjnego ruchu robotniczego czy anarchisty, który nie miałby z tym językiem do czynienia, zwłaszcza w Polsce. Oczywiście i wówczas można było znaleźć środowiska zamknięte, swoiste getta.

Według Borysa Kagarlickiego to nie Majdany, a Antymajdany wyznaczą przyszłość radykalnej lewicy. I to nie tylko w Rosji. Stąd lansowane przez niego pełne w nie zaangażowanie.

Nawet w tej dyskusji możemy znaleźć na waszej stronie długie cytaty w języku angielskim. Charakterystyczne, że nikt nie oponuje i nikt się nie dziwi postępującej amerykanizacji nowej radykalnej lewicy.

Co prawda linki na teksty lub strony rosyjskojęzyczne nie zniwelują braku równowagi.
Wskazują jednak na pożądany kierunek i opór materii. Łatwo się domyśleć, że wraz z nadejściem Rosyjskiej Wiosny dotychczasowe tendencje zostały wreszcie zakwestionowane.

Pisaliśmy już o tym - w naszej koncepcji REWOLUCJA TO ANTIDOTUM na fragmentaryzację Ukrainy i Rosji, na amerykanizację lewicy, na wariant jugusłowiański.

Nie bądźcie śmieszni - od kiedy Borys Kagarlickij jest proputinowski?
Tego nie wzięliście z Wikipedii.

Nie muszę was chyba uczyć, że świat nie jest czarno-biały?

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.