Dodaj nową odpowiedź

rosyjska jesień

Przede wszystkim piszę sam jeden, więc nie pisz do mnie w liczbie mnogiej :)

Jak miło z jego strony, widocznie znacznie wiecej ludzi na lewicy ma te same wątpliwości i to nie tylko anarchistów. Nic dziwnego biorąc pod uwagę że separatyści to ruch powiązany z władzami Rosji a władze Rosji tępią lewicę u siebie. Jesli jeszcze do tego dołożyć ewidentne prawicowe poglądy które tam się ujawniają to nic dziwnego że lewica jest podejrzliwa.

Sam Kagarlicki przyznaje, że DRL jest prawicowa, uważa jednak, że ta prawica realizuje jakiś rewolucyjny program (cytuje tam Marksa "Reakcja zaczyna realizować program rewolucji") Z tekstu nie dowiadujemy się nic na temat tego "rewolucyjnego programu" poza tym, że część separatystów chciała nacjonalizacji kilku firm a premier DRL ze wstrętem odrzucił ten jakże śmiały i rewolucyjny plan.

Tak więc DRL nie realizuje jednak żadnego "rewolucyjnego programu".

Aczkolwiek jak można się domyślać, jeśli premier DRL będzie miał znowu jakiś kaprys to może jednak bedzie rewolucja. Trzymaj kciuki za łaskawość premiera W.B.

Miałem tu pisac, że i tak nacjonalizacja czegokolwiek a juz zwłaszcza jakichś paru firm to nie jest żadna rewolucja, ale nie wiem na ile poważnie należy to wszystko traktować, wiec sobie daruję.

Z tego tekstu wynika tylko jedna rzecz, DRL nie ma żadnego programu poza chęcią przyłączenia sie do Rosji o ile można to nazwać programem. I zniechęca część ludzi na lewicy do działania, o czym on tam pisze - a druga część się przyłącza tylko po to zeby odkryć że kierownictwo to prawicowcy.

Tak więc DRL faktycznie "niszczy szanse lewicy na wschodzie Ukrainy"

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.