Dodaj nową odpowiedź

Jest napisane "parliamentary

Jest napisane "parliamentary government". Chodzi więc o demokrację przedstawicielską. Nie ma podziału na centralną lub lokalną. Wszyscy zaczynają od rad osiedli, które są jeszcze mniejsze niż rady dzielnic. Jak widać od czasów kiedy oni to napisali nikomu się to nie udało.

Poczytaj więcej o historii polskiego syndykalizmu, ustal w końcu czy ZZZ to byli anarchosyndykaliści i czy AFP była anarchistyczna, to zrozumiesz jak wyglądała kwestia stosunków z IWA. Nie mówię, że ten tekst z OZZIP jest do dupy, ale wiele rzeczy jest w nim pominiętych.

"Wierz dalej w tą iluzję, pakują się od razu żeby uciekać z kraju jak cie widzą na horyzoncie z flagą..."

Za to, jak wystawisz listę wyborczą do samorządu ogłoszą stan wojenny.

"Zresztą skoro już o tym mowa, nawet samo kandydowanie a konkretnie kampania, mogłaby sie przydać ruchowi, bo trafia do znacznie większej ilości ludzi niż ulotki czy teksty w internecie, np jest czas antenowy w TV za darmo."

Czas antenowy nie jest za darmo. Musisz zwrócić te koszty jeśli nie masz 3% głosów. A uwierz mi, nie zdobędziesz ich łatwo. Według mnie kampania wyborcza ruch by ośmieszyła i zrównała z istniejącymi partiami politycznymi co byłoby całkowitym zaprzeczeniem jego podstaw. Więcej niż połowa ludzi w tym kraju NIE głosuje co chyba najlepiej świadczy o tym gdzie mają kampanie wyborcze.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.