Dodaj nową odpowiedź

Jak to stary vinyl? Czyli

Jak to stary vinyl? Czyli zarówno kradzieże z benefitowych pieniędzy, znikanie finansów ACK to jest kwestia do pominięcia? Wały na koncertach dla kapel też? A prawa pracowników to nic? Oszustwa na ubezpieczeniach, niewypłacanie, zwodzenie jest ok? Najwyższy czas aby ci ludzie po prostu odeszli z pozostałości ruchu anarchistycznego w Polsce, bo niestety aby ich odsunąć - siły nie ma.
Działanie? Jakie działania, koncerty i imprezy dla narkomanów? Permanentny ochlaj? Jakieś dychawiczne akcje z ciuchami, czy żarcie vege? Śmiecie to nazywać działaniem? Trzepiecie kasę, i tyle - w końcu wam zaczęło wychodzić, ale nie mieszajcie do tego ideologi żadnych innych prócz - kapitalistycznej.
A co do "ekipy sportowej", to o czym też pisać. Jaka ekipa sportowa, przechlane puny po 40 lat z hakiem, i garstka trenująca coś hobbystycznie? 4 ulali, no jest sie czym chwalić.

Spór powinien przebiegać kompletnie gdzie indziej. Mam nadzieję, że rosnący w siłę nacjonalizm - co ja nawet widzę na studiach w tym mieście - oczyści szeregi, i pokaże jak powinna wyglądać walka.
Generalnie to wolę sobie iśc do Kota Karola na kocert, przynajmniej jest szczerze - piwo si e leje, knajpa zarabia, a nie udaje rewolucjonist ów. I nikt mi raczej do drinka nic nie nasypie, o czym każda dziewczyna idąc do knajp z Dajworu powinna być uprzedzona.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.