Dodaj nową odpowiedź

Po pierwsze, IP nie jest

Po pierwsze, IP nie jest związkiem anarchosyndykalistycznym co zostało już nie raz powiedziane i zgadza się co do tego wielu członków IP. Po drugie ten tekst dowodzi, że jesteście w swoim antytotalitaryzmie bardzo płynni i niekonsekwentni. Po trzecie, wiele związków anarchosyndykalistycznych nie toleruje w swoich szeregach członków partii więc nie zasłaniaj się twierdzeniem "inni tak to my też". Po czwarte, jak by przyszli do was naziści to też byście nie sprawdzali jak to w CGT w Hiszpanii kiedyś było?

Nawet jeśli podjęliście jakiekolwiek działania to podjęliście je za późno i nie zadbaliście o to żeby przyniosły one efekty. Zjeby z waszej warszawskiej komisji nadal sabotują działania podejmowane przez środowiska wolnościowe w Warszawie i grożą pobiciem dwóm osobom w tym jednej z IP z Częstochowy. Nie podjęliście też żadnego działania, gdy na waszej liście mailowej pojawiła się taka idea:

28 Maja 2014 14:00 Piotr Nowak napisał(a)

Co do reakcji to uważam, że można przy okazji przyjebać Żaczkowi w zęby. I tyle.

W dniu 27 maja 2014 18:08 użytkownik Piotr Nowak napisał:

no trzeba będzie ich w końcu dobić w Warszawie.

Tę informację przekazał mi wasz człowiek, bo dobrze wiedział po 8 listopada, że świry z Warszawskiej Komisji Środowiskowej są zdolne do wszystkiego, a znalazła się tylko jednak osoba z IP, która widząc publiczne wyrażane za pośrednictwem facebooka groźby wobec mnie przekazała mi te maile. O reszcie wybacz, ale osobiście dobrego słowa powiedzieć nie mogę.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.