Dodaj nową odpowiedź

Ktoś powyżej pisze, iż

Ktoś powyżej pisze, iż ktoś coś wkleił, nie sprawdziwszy. Otóż z tych IP i ZSP oraz innych jakiś dziwacznych dla mnie tworów wali smrodem takim, że szkoda czasu na wnikanie, rozpatrywanie. Te oskarżenia, matactwa, to jest beznadziejne, trzeba być jakimś kanapowym fetyszystą, aby się w te wojenki bawić. Z punktu widzenia realnych działań, prawdziwej polityki, realnego świata - to jest niepoważne i śmieszne. No i to podejście do zjawiska pracy, zapleśniałe jakieś takie, zaprzeszłe.

Syndykalizm jest metodą, strategią, polemiki czy w dzisiejszym świecie mającą racje bytu pozostawiam masturbantom. Kompletnie nie mogę jednak zaakceptować anektowania idei anarchistycznej przez ludzi o takich poglądach, i tak działających. Praca, związki, lokatorzy, czy wy naprawdę macie takie beznadziejne życia, aby eskapistycznie rzucać się w taką działalność, zastępstwo od życia?

I dziwić się, że coraz mniej ludzi w ogóle chce się interesować ideami anarchistycznymi. To co jest tu serwowane, to bagno i smutek, pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.