Dodaj nową odpowiedź

Och i wy nie jesteście systemowcami ?

Mała próbka:
"Iść na współprace z komuchami? Czemu by nie z naziolami? Oni też mają tradycje robotnicze, wszak to socjaliści, co prawda narodowi, ale to jak widzę dla ciebie szczegół." - komuch czy naziol to dla was jedno ? Nic dziwnego,że kręcicie z GW :P

" współpracowano ochoczo m.in. z Jarosławem Augustyniakiem (dla nie wtajemniczonych znany fan Noworosiji, obecnie zaangażowany w projekt "Zmiana" Piskorskiego) czy innymi zwolennikami pro-putinowskich ruchów separatystycznych" - wy dla odmiany byliscie tak promajdanowscy,że nie zauważaliście Prawego Sektora i Swobody.POwinszować. POwinszować Makkartyzmu i szukania "ruskich agentów" do spółki z Lisem i PiSem...

"Jestescie zbyt ciency w uszach, by miec monopol na dzialalnosc antykapitalistyczna. Gdyby nie "totalitarysci"to pisalibyscie donosy na samych siebie, o ile wczeßniej tego nie robiliscie. Moze czas na sojusz z zielonymi i list otwarty do wyborczej"

Czas na coś,co w praktyce przecież ma od dawna nieformalnie miejsce ? Od czasów gdy CIA wciskała kit na temat "Arabskiej Wiosny" że to jest (tak jak w przekaziorach) ludowa demokratyczna rewolucja a nie rozpierducha wspierana głównie przez islamofaszystów,a następnie zignorowała neofaszystów i militarystów na Majdanie najwiekszy problem widząc w reżimie Putina (a o takim Poroszence,Jaceniuku,Turczynowie i reszcie bandy nie wypowiadając słowa krytyki przez całe miesiące do momentu gdy stało się jasne co za jedni,pobór itd - a i tak do dzisiaj są "umiarkowani" w ocenie tego reżimu) faktycznie zasługuje na skrót CIA.

Jestem tylko ciekaw,jak długo tacy anarchiści będą funkcjonować i kiedy młodzi "buntownicy" którzy nabrali się na taki anarchizm połapią się,że idą na pasku Sorosa (drania który stał np za Balcerowiczem i "transformacją") i kolonialnego kapitalizmu,tego nowożytnego kanibalizmu.

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.