Dodaj nową odpowiedź

Policyjna prowokacja!

Kraj | Ironia/Humor | Represje

Uwaga uwaga, już w najbliższy czwartek, podczas obchodów zawsze gorącego i niezapomnianego Dnia Policjanta, będzie okazja do licznych rozrywek. Prawdopodobnie wówczas pod kancelarią Premiera odbędzie się liczna pikieta funkcjonariuszy, a może i przemarsz przez miasto w celu wymuszenia podwyżek dla całej niebieskiej strefy kontroli obywateli...

Wydaje się oczywistym, że planowane wydarzenia nie są niczym więcej jak tylko zwykłą prowokacją! Po latach tłumienia protestów, nadużywania władzy, przemocy i represji wobec pikietujących najróżniejszych opcji, policja miałaby pójść w ich ślady i sama żebrać na ulicy o kilka stów podwyżki? Miałaby głośno i tłumnie wznosić okrzyki zaburzając spokój obywatelom? Zakłócać mir miejski? Ignorować wezwania do ciszy czy do rozejścia się? Dać się spałować i poniżać policyjnej "ochronie" demonstracji? Gwizdać i szkalować ignorujących ich polityków? Nie ma mowy!

Wzywamy - przybądźcie tłumnie by rejestrować cały ten cyrk, jakiego dopuszczają się nasze służby porządkowe, które z Rambo zmieniają się w Houdiniego! Nie damy się nabrać!

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/zapowiada-sie-wielki-protest-sluzb-mu...
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1468986,Bedzie-protest-sluzb-mund...
radar.squat.net

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.