Dodaj nową odpowiedź

No proszę :)

Cóż za zgodność w kolektywie :) Tekst narobił wstydu FA? Uderz w stół itd.? ;) Takie oświadczenie nie odnoszące się w ogóle do masy podanych w tekście faktów, wygląda na potwierdzenie jego tezy - że ludzie z Odzysku zostali zastraszeni przez FA i bojówkę tej organizacji (co każdy kto zna działalność FA uzna za wysoce prawdopodobne...). Sami podpisani przyznają, że autorem był ich ziomek, a nie prowokator, czy w ogóle ktoś spoza środowiska. A akurat mechanizmy ukrytej oligarchizacji FA mógł pokazać na podstawie swoich wcześniejszych doświadczeń jeśli od półtora roku już tam nie mieszka.

A co do Odzysku - ja wszystko rozumiem, czasem trzeba się cofnąć (choć to zupełny bezsens w tym przypadku - lepiej było chyba FA wyczyścić go z elementów destrukcyjnych - o ile takie były - i zacząć od nowa, zrobić tam porządny remont i cokolwiek, przestrzeń jest idealna do działalności). Może bez naiwnych bajek o demokracji oddolnej itd. - oficjalna dyktatura FA i cześć;)) ale za takie GROSZE? Wiem, że dla ruchu bez większej kasy to sporo, ale za to nawet nowej kawalerki na uboczu nie kupicie, a oddaliście budynek za wiele milionów... Jeszcze w takim miejscu... W dodatku z takimi możliwościami mobilizacyjnymi? Przecież sporo ludzi na ew. blokady by przyjechało z innych miast, no i od czegoś macie tą antifę - chyba nie służy tylko do walki z opozycją wewnętrzną ;P Jakby Rozbrat się postarał to i z innych krajów by ludzi ściągnęli. OMG, żal serce ściska... Chciałoby się być na ich miejscu :(
Kogo spotykam, z naprawdę różnych środowisk, nie może wyjść z podziwu jacy obrotni są Poznaniacy - nawet anarchiści sami czyszczą z mieszkańców squoty żeby sprzedać je deweloperowi za ułamek wartości ;)))

Może-wiecie-kto ;)

OdpowiedzZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.