Dodaj nową odpowiedź

poziom komentarzy, wiekizm, antyanarchistycznie komentarze

1. To prawda, że często komentarze tu są nie bardzo mądre i nic nie dodają do dyskusji. W tym CIA nie rózni się od innych portalów. bo Redakcja uważa, że trzeba zostawić te komentarze - to pewnie jest głos ludu. Normalni ludzie raczej też mają polityków w dupie. A większość intelektualnej elity nie ma pojęcia o tym, myśli, że wszycy są po prostu głupi i jak ktoś napisał, usprawiedliwa tą kradzież. Ludzie jak ten autor raczej identifikują się z politykami ponieważ ładnie mówią i nie potrafi rozumieć, że jednak cały czas nic nie mówią.

2. Nie lubię wiekizma. Jeśli trzeba określić co to jest "mentalność dziecięca", to akurat nasz anonim jest lepszym przykładem. On uważa, że jego komentarz jest mądry ale sam pewnie mało co może rozwiać. Boli mu to, że ktoś krytykuje polityków, kiedy większość ludzi nie może ani jednego dobrego słowa o nich powiedzieć. Insynuuje, że ktoś, który nie lubi oszustw polityków musi tłumaczyć się DLACZEGO bo inaczej nie ma sensu. A dlaczego ludzie nie powinni być zbulwersowani, że politycy marnują swoi pienądze? To akurat tylko społeczeństwo dzieci daje kasę politykom i nie sprawdza jak te pienądze zostały wydane. A my chcemy likwidować polityków i sami decydować co robić.

Czy ktoś ma 18 lat czy 40 czy 80 jest mi wszystko jedno. Ważne jest charakterem człowieka i rozumienie. Inny czytelnik ma rację - ktoś ciągle pisze to tym jak anarchiści są "dzieci" i od razu próbuje nas lekceważyć z tym primitywą krytyką. A nawet nie jest prawdą. To jest wiekizm i jest to nie do przyjęcia.

3. Proszę wróc z twoimi primitywnymi antyanarchistycznymi komentarzami to indymediów czy do lewicy.pl, tam gdzie promują partie polityczne, nawet SLD. Jeśli natomiast chcesz, jak twierdzisz "rozwiać temat" zrób to i przestań pierdolić. Sam nic madrego nie napisaleś.

Odpowiedz



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.