Dodaj nową odpowiedź
Niech abonament na TVP płacą tylko katolicy!
Czytelnik CIA, Wto, 2007-12-04 22:36 BlogW Anglii jakoś obowiązkowy tam abonamet płaciłem bez marudzenia, tamtejsze BBC prowadziły i inteligentną stację radiową BBC 4 której słuchałem,(http://www.bbc.co.uk/radio4/ ), i stację z muzyką dla rasta i klubową (http://www.bbc.co.uk/1xtra/ ) a nawet portal z zasadami wiary rasta http://www.bbc.co.uk/religion/religions/rastafari/
I tak mają wszystkie mniejszości i większości w Wielkiej Brytanii. Na tym tle całe te żądania TVP i Polskiego Radia to jakieś nieporozumienie- niech abonament płacą katolicy! Zupełnie jak ja bym prowadził radio Maryja i wydał rozporządzenie że skejci i dredy mają na nie wpłacać datki. No halo. Ci ludzie są pieprznięci. Nic a nic mnie nie interesuje z tego co pokazują, nie podoba mi się też promowanie tylko jednej religii, jakby inne nie istniały. A jest przecież 21 wielkich religii i wiar świata, oraz tysiące innych!
W tych stacjach nie ma raczej nic dla osób inteligentnych, to wszystko jest dla jakichś gospodyń domowych i traktorzystów, poziom tego jest tragiczny. Opery mydlane klasy B, w porównaniu z serialami made by BBC jakie znam z BBC Prime to te polskie to jedna wielka żena.
Nawet na Youtube nie widziałem ani kawałka z tej całej TVP. A z brytyjskich programów to są na Youtube o soundsystemach, i wywiady z rastamanami którzy np. razem z policją patrolują ulice w jednym z miast, i wiele innych. A loga TVP jakoś od dawien dawna nie uświadczyłem na swoim monitorze, ani na monitorach moich kumpli. To chyba pokazuje jak bardzo potrzebne są mi i takim osobom jak ja te programy.
Ras Fufu