Ankadi oszukuje kierowców

Kraj | Prawa pracownika

Firma Ankadi to kolejni oszuści na rynku spedycyjno-logistycznym po Art-Bi i Colloseum. Firma co tydzień ogłasza i reklamuje się w Gazecie Wyborczej i w internecie na forach transportowych, podając tylko kontakt do swoich baz w Rybniku, Wrocławiu, czy Płocku. Nie reklamuje się logiem ani nazwą firmy. Oszukuje prywatnych, niezależnych przewoźników (jednoosobowe firmy) obiecując im trasy na przewozy towarów w wybrane przez przewoźników miejsca, odległości itd.

Oferta tej firmy niestety jest zbyt piękna żeby mogła być prawdziwa! Prawda wygląda tak, że ta firma przekazuje tylko dane kontaktowe firmie Kontakt zajmującej się logistyką. To firma, po okresie 1- 2 tygodni zleca przewoźnikowi (lub nie) 1-2 kursy dla firmy DTL i na tym współpraca się kończy. Za tymi firmami stoi jeden człowiek: Kumorek.

W sprawach wyjaśnień skarg itd. po podpisaniu umowy jest już praktycznie niedostępny dla nikogo. Nic by nie było jeszcze w tym złego, że te firmy nie znalazły zleceń dla prywatnych przewoźników i że nie mają dla nich pracy, bo na rynku transportowym jest duże zapotrzebowanie. Najgorsze jest to, że podczas podpisywania umowy przewoźnik musi zapłacić od 2000 do 4500zł i więcej tylko po to, żeby dostać zlecenia. A później, co miesiąc próbują robić to samo i bezprawnie zdzierać pieniądze od prywatnych przewoźników grożąc im sprawami w sądzie.

Jak wiadomo, firmy logistyczne zarabiają dość duże pieniądze na pośrednictwie i załatwianiu ładunków dla kierowców, a wpłata powyższej sumy przez przewoźników to niekiedy całomiesięczny zarobek.

Sprawę przeciwko tej szajce oszustów prowadzi wrocławska prokuratura, z doniesienia firmy Mercedes.

Prywatni przewoźnicy organizują się na różnych forach transportowych i zamierzają założyć stowarzyszenie.

Pozew zbiorowy

Jezeli ktoś chce sie przylaczyc do pozwu zbiorowego to proszę o kontakt Sebastian 785419777. Chce również zaangażować w tą sprawę media, jezeli jakis dziennikarz sie tym zainteresuje to im więcej nas będzie tym większa szansa że przyniesie to pożądany skutek i że ta firma i cała rodzina Adamczyków trafi do pudła .Czekam na telefony. PS Potrzebne będą CMR'ki i fv wystawione na firmę Adamczyków tj. DEJA VU , ANKADI LUB PROFIX

O mały włos bym sie

O mały włos bym sie nabrał na bajer tego Adamczyka dobry oszust z niego ale na ludzkiej krzywdzie sie nie dorobi bokiem mu to wszystko wyjdzie

oszusci proponowali mi prace

Witam,
Znalazłem ogłoszenie w gazecie w sprawie lizingu samochodu do 3,5t i pracy na nim na terenie Europy.Po wykonaniu różnego rodzaju telefonów ustaliłem,że jest to firma PROFIX CONSULTING z Hiszpani,której przedstawicielem jest Andrzej ADAMCZYK.W bezpośredniej rozmowie nie chciał mi konkretnie odpowiedzieć gdzie jest siedziba firmy.Twierdził,że ma wiele firm ,w tym jest dystrybutorem Peugota na Polskę i udziela Lizingu na te samochody.Posiada również spedycję,która zapewnia pracę na czas lizingu.Jest to okres na 5 lat.Płaci 0,4 do 0,5 euro za km.Warunek na rozruch potrzeba 35tys.zł-na wstępną ratę na sam.Peugeot BOXER około 12 tys. i resztę na paliwo,gdyż płaci dopiero po 45 dniach i wtedy będę na bieżąco z pieniędzmi. Dziękuje forumowicza, ponieważ uratowali mnie od wielkiej (jak na moje możliwości stracie)

profix

Ratujcie trafiłam na tę stronę calkiem przypadkiem i oniemiałam bo mój mąz własnie podpisał z nimi umowe i jest w trasie, pomóżcie co robić napiszcie domex14@wp.pl

Płakać

Byłem kierowcą w małej firmie . Wiem do czego zdolni są ludzie z De Ja Vu. Sam ostrzegałem mojego szefa że coś mi śmierdzi z tą firmą ale on był niepoprawnym optymistą ale z pewną dozą zdrowego rozsądku. Zaczął mi wierzyć w chwili kiedy w/w spedycja zaproponowała mu...he-he zakup autka Peugot u nich albo...i tu najlepsze... natychmiast zawracają auto załadowane zresztą z trasy. Na szczęście mój szef nie w ciemię bity i postawił im się jednak. Finalnie z tego co jest mi wiadome i tak go wydymali na kasie - tzn. do dnia dzisiejszego nie zobaczył całej kasy za jazdę pod tą spedycją. A co oni zemną wyprawiali na trasie to już inna bajka.

Pozew zbiorowy

Chciałbym powiadomić wszystkich poszkodowanych że organizowany jest pozew zbiorowy i czekam na poszkodowane osoby przez którąś z firm Adamczyka. Dodatkowo jest dziennikarka która jest gotowa zrobić o tych oszustach reportaż i o poszkodowanych. Wiec jeżeli chcemy coś zdziałać to proszę pisać do mnie lub dzwonić sebastian.turula@gmail.com lub 785419777

PORAŻKA

Byłem kierowcą w małej firmie . Wiem do czego zdolni są ludzie z De Ja Vu. Sam ostrzegałem mojego szefa że coś mi śmierdzi z tą firmą ale on był niepoprawnym optymistą ale z pewną dozą zdrowego rozsądku. Zaczął mi wierzyć w chwili kiedy w/w spedycja zaproponowała mu...he-he zakup autka Peugot u nich albo...i tu najlepsze... natychmiast zawracają auto zresztą załadowane z trasy. Na szczęście mój szef nie w ciemię bity i postawił im się jednak. Finalnie z tego co jest mi wiadome i tak go wydymali na kasie - tzn. do dnia dzisiejszego nie zobaczył całej kasy za jazdę pod tą spedycją. A co oni zemną wyprawiali na trasie to już inna bajka.

profix

Witam moja współpraca z tą firmą trwa od niedawna ale jak na razie wszystko układa się pomyślnie i została uregulowana zapłata za pierwsze wystawione faktury!

Do ogólnej informacji

Niniejszym informuję, że po umorzeniu sprawy przez prokuraturę rejonową w Rybniku, następnie przez
prokuraturę okręgową w Gliwicach, a także przez Sąd Rejonowy w Rybniku, będę kierował pozwy karne
o niesłuszne oskarżenie, a także występował o wielomilionowe odszkodowanie, w procesie cywilnym w
stosunku do następujących osób:
Przemysława Kulpińskiego, Alialesia Latysha, Grzegorza Kusia, Marka
Puszczało, Wojciecha Makarewicza, Krzysztofa Czakona, Bernarda Pasternaka,
Zygmunta Ogorzałka, Ryszarda Bielawskiego, Krzysztofa Kaznowskiego, Piotra
Pasierba, Mariusza Kowalika, Elżbietę Biskupek, Zdzisława Wdowiaka,
Damiana Dziubaka, Zbigniewa Sowę, Andrzeja Siemieniakowa,
Andrzeja Oszczenasza, Mirosława Karasiewicza, Mariana Rupniewskiego,
Pawła Pytlakowskiego, Adama Radeckiego, Ryszarda Matyska,
Janusza Brylińskiego, Wojciecha Chmielewskiego, Mirosława Sitka, Waldemara
Wawro, Barbarę Hamerlak, Roberta Wojtasiaka, Andrzeja Jakubka, Andrzeja Morgi,
Marii Drogowskiej. Po moim doniesieniu do prokuratory zostały odtajnione już pierwsze IP oszczerców
przeciwko, którym będę kierował również pozwy karne i odszkodowawcze dotyczy to również założyciela domeny tego forum, na którym byliśmy szkalowani. Wszystkie wyroki będę upubliczniał na forach, na których szkalowano moje firmy, jak również mojego syna oraz będziemy domagać się przeprosin w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Zachodnim.

Andrzej Adamczyk
właściciel firm
Profix Consulting S.L.
Profix Servis S.L.
Profix Consulting LTD
Reves Frontere S.L.

Damian Adamczyk
właściciel firmy Deja Vu

co ten człowiek wypisuje

co ten człowiek wypisuje czy te osoby poszkodowane to czytają ręce w tym kraju opadają. w 2009 też pracowałem dla firmy ankadi i zostałem bez zapłaty czy osoby poszkodowane coś wiedzą co dalej czy coś dalej będzie organizowane w tej sprawie

Mane tekel fares

Mane tekel fares

nareszcie!

Brawo Panie Andrzeju, nadszedł czas by wyczyścić rynek z pseudo przewoźników, którzy czytać nie potrafią ze zrozumieniem. Zamiast jeździć to siedzą i wypisują bzdury i na dodatek wmawiają sobie, że są poszkodowani. Haaaaa, banda nierobów. Gdyby potrafili pracować byliby dawno na Wyspach Brytyjskich albo w Holandii. Zostały same kwiaty po PRL, 1 robi, 12 stoi. Współczuję Panu i trzymam kciuki.

co ten człowiek wypisuje ?!

co ten człowiek wypisuje ?! kogo on chce oskarżać ? w 2009 pracowałem w firmie ANKADI tez zostałem oszukany , czy te osoby wymienione , one to czytają ? czy w ten sprawie bedzie dalej cos rozpatrywane ? odpiszcie czy cos bedziemy działać dalej !

!!!!

nareszcie Panie Andrzeju zrobi Pan porządek z tymi pseudo przewoźnikami! Zamiast być w trasie to siedzą i wymyślają bzdury. Trzymam kciuki.

Chłopie, przestań już

Chłopie, przestań już pisać do siebie i o sobie bo wszyscy dobrze tu wiedza że jedyne wpisy zachwalające Ankadii i "pana Andrzeja" pochodzą od ciebie, więc wiedz że wyglądasz żałośnie jak pęknięta gumka w gaciach impotenta.

Jakim pseudo przewoźnikami

Jakim pseudo przewoźnikami z żadną spedycją nie miałem problemów tylko z ANKADI . Nie zapłacili mi 26 tys. a nikt nie bedzie sponsorować firmy ANKADI , to nie czasy na sponsorowanie cwaniaków . Myślę tez sobie otworzyć taką działalność i nie wywiązywać się ze zobowiązań o zapłacie . a TY nie słódź panu Andrzejkowi . jeździj dla niego za freeko a on i tak ci nie zapłaci

Do ogólnej informacji

Informuję, że kolejne pozwy karne i odszkodowawcze po odtajnieniu IP przez prokuraturę kieruję przeciwko firmie "PRANAK" Zbigniew Adamczyk, Jerzy Turula, "ABRA" Bogumiła Abramowicz.

płaczą tylko łzy nie lecą

nadszedł czas żeby z nierobami porządek zrobić - i bardzo słusznie. Nie mają pojęcia o transporcie, ba...o prowadzeniu działalności ale na policję pierwsi lecą. NIech Pan wyczyści ten rynek Panie Adamczyk

W Rybniku ruszyła sprawa przeciwko Ankadii

Wczoraj odbyła sie sprawa przeciwko Ankadii . Prosze dowiadywać się samemu w prokuraturze . Po ostatnich wpisach kiedy podałam nr telefonu dostawałam telefony z pogróżkami .Dlatego nie bede się ujawniać . Policja powiedziała że te telefony to pewnie żarty i zbagatelizowali sprawę .
Mam tylko nadzieję że kiedyś oszukasz przewoźnika który nie będzie sie bawić w sądy a sam wymierzy sprawiedliwość

Do ogólnej informacji

Sprawa ta została umorzona, natomiast nie musi się Pani ujawniać bo i tak wiem kim Pani jest i również wytoczę Pani powództwo karne i odszkodowawcze.

Andrzej Adamczyk

Panie Andrzeju Adamczyk

Panie Andrzeju Adamczyk pracowałem w firmie ankadi i nie rozliczyłes sie zemną, Mariusz K. Załóż mi też sprawe o odszkodowanie. Pytam sie, kto te sprawy umarza. Ale to jest do czasu.

Do ogólnej informacji

Jeżeli chodzi o sprawy to oczywiste jest, że umarza to sąd lub prokuratura. Ja panie Mariuszu K. nie mam żadnego zobowiązania finansowego w stosunku do pana. Natomiast czas skończył się dla was oszczerców, którzy myśleliście, że ujdzie wam to bezkarnie szkalując wszystkie moje firmy, zarówno jak firmę mojego syna.

Andrzej Adamczyk

panie andrzeju adamczyk

widzę że dalej pan twierdzi że firma ankadi rozliczała się z zobowiązań. cały czas czekam na obietnice że pańskie firmy się oczyszczą z zarzutów a oszczercy zapłacą.proszę zadzwonić na nr tel.667 801 048 podam moje dane i proszę mnie oskarża

ostrzezenie

Witam. Proszę o kontakt wszystkich którzy mieli do czynienia z firmami p. Adamczyka A. i których oszukal tak samo jak mnie. proszę dzwonic. razem możemy cos osiagnac 508-838-857

Zgłaszać Oszustwa

Proszę wszystkich poszkodowanych o zgłaszanie się, ponieważ cały czas ten pe*ał oszukuje ludzi i trzepie kasę. Są zainteresowane tym procederem stacje TV, ale muszą mieć z kim rozmawiać. Proszę też o zachowanie sms'ów z pogróżkami jakie wysyła do ludzi, którzy chcą odstąpić od umowy albo odejść od niego. Adamczyk jest tak odważny, że uciekł do Hiszpanii, odgrażał się sprawami w sądzie dla ludzi, którzy go oczerniają, a tu 2 lata mija i nic...

witam

Z tego,co wiem to w Hiszpani tez jest juz spalony...

ANDRZEJ ADAMCZYK OSZUST ZŁODZIEJ

OSZUST ZŁODZIEJ! OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED CAŁA RODZINĄ- SYN, ZONA I ON, CAŁĄ RODZINĄ

JESZCZE TROCHE I BEDZIESZ W PUDLE

panie ADAMCZYK JUZ ZA TOBA CHODZI POLICJA PO HISZPANI ,SPRAWE BEDZIESZ MIAL NAPEWNO !!!!!!
A TO NIE POLSKA ZE BEDZIESZ LUDZI STRASZYL TAM SIE CIEBIE NIKT NIE BOI WRECZ PRZECIWNIE
LUDZI CO DLA CIEBIE PRACOWALI TEZ WYHUJALES ZLODZIEJU,OSZUSCIE,WYZYSKIWACZU.ZYCZYMY CI Z CALEGO SERCA RAKA HUJU

UWAGA krakservis

Uwazajcie na KRAKSERVIS bo to ta sama spolka tylko nazwa sie zmienia...TA JEST OTWARTA w Hiszpaniiii

UWAGA krakservis

KRAKSERVIS to nowa firma Adamczyka w Hiszpani...

Pofit express

Planuję podpisanie umowy z Profit Express sp. z o.o. Czy ktoś coś wie na ich temat

Proszę o informacje o

Proszę o informacje o firmie Profit Express Sp z o.o.

Jak masz duuużo pieniędzy

Jak masz duuużo pieniędzy do stracenia to możesz podpisać z nimi umowę.

odpowiedź

Firma o która pytasz należy do syna adamczyka o którym tyle się tu pisze więc masz już chyba odpowiedź na temat Profit Ekspres.

oszukany

ProfitExspres
delikatnie rzecz biorąc oszukuje ,naciąga na kase.
szukam kontaktu pozew zbiorowy trzeba złożyć ,pewnie jest więcej chętnych
Kazimierz.

oszukany

Niestety są osoby które dały się nabrać tym oszustom...

Witam,panie Kazimierzu,

Witam,
panie Kazimierzu, proszę od Pana email lub nr telef.
Pisze Pan o pozwie zbiorowym, ale nie można sie skontaktowac piszę bo boję sie ze pozostawiono mnie właśnie w takiej sytuacji jak Pan, proszę o kontakt, mam kontakt tel. z Panem który też jest w takiej sytuacji, wiec trzeba wspólnie dzialac
Sławomir

Oszukany

Jeśli ktoś został oszukany przez Profit Express lub inną firmę z wyżej wymienionych proszę o kontakt: 660071486. Razem uda nam się coś zdziałać.

Oszukana

Jesli Państwo zostali, oszukani, wciągnięci w ten proceder przez Profit Express lub inne firmy z tych wszystkich tutaj wymienionych proszę o kontakt : 734131722. Kochani! nie podpisujcie umów o współpracy. Razem tylko można cokolwiek zdziałac

OSZUKANA

Witam, tyle lat gość oszukuje i pytam sie czy naprwade nic nikt nie moze z tym zrobić ?! W jakim zyjemy kraju !?

OSZUKANA

WITAM , RÓWNIEŻ ZOSTALIŚMY OSZUKANI I DZIWIĘ SIĘ ŻE NIC NIE MOŻNA Z TYM ZROBIĆ. JAK DŁUGO TEN CZŁOWIEK BĘDZIE WYKORZYSTYWAŁ LUDZI. ZMIENIA TYLKO NAZWY FIRM I DALEJ PROWADZI SWOJĄ '' DZIAŁALNOŚC''

Adamczyki to oszuści ojciec czy to syn nie wazne

JEŻELI KTOŚ ZAMIERZA PODJĄĆ WSPÓŁPRACE Z FIRMA profit express sp. z o.o. galicyjska 25q 32-087 zielonki TO ODRADZAM PONIEWAŻ Z TEGO CO PRZECZYTAŁEM TO OJCIEC OSZUKAŁ INNE OSOBY A NIESTETY NAS OSZUKAŁ JEGO SYNUŚ DAMIANEK I CALA RODZINKA ADAMCZYKOW. JEZLI KIEDYKOLWIEK JAKAS OSOBA BEDZIE CHCIALA PODJAC Z PANSTWEM WSPOLPRACE W TRANSPORCIE A PRZEDSTAWI SIE NAZWISKIEM ADAMCZYK Z KRAKOWA BADZ OKOLIC TO PROSZE GONIC TY DZIADOW I OSZUSTOW. JEZLI KTOS ZOSTAL POTRAKTOWANY TAK SAMO JAK MY TO PROSZE O KONTAK A POSREDNICTWE TEJ STRONY RAZEM BEDZIEMY MOGLI WIECEJ ZDZIALAC I ROZGONIC TO TOWARZYSTWO

dziękuje za podpowiedzi.

dziękuje za podpowiedzi. Ufff - Polska....

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.