Jeszcze o brutalności policji - Zamość

Kraj

24-letni chłopak z Zamościa, żaden aktywista, zwykły szary człowiek, wyszedł wieczorem po papierosy i trafił na interwencję policji na swoim osiedlu. Został profilaktycznie przewrócony, skuty, szarpał się przy pakowaniu go do suki, przewieziony na izbę wytrzeźwień (nie zatrzymał się na wezwanie, bo myślał, że to nie do niego, skoro nie ma ze sprawą nic wspólnego). Z badań nic nie wyszło, więc przewieziono go na komendę, wykreślając fakt badania z protokołu.

Zatrzymanie nastąpiło w sobotę o 21, wypuścili go (a raczej przewieźli do szpitala) w niedzielę o 17. Do 9. rano w niedzielę odmawiano mu prawa do kontaktu z rodziną. Warto zaznaczyć, że były to święta Wielkanocne. Cały czas był skuty, bity - również z workiem na głowie, pałowany, na karku ma nawet ślady obcasów, również damskich butów. W kartotece szpitalnej nie figuruje nic poza otarciami i sińcami.

Po rzetelnej obdukcji okazało się jednak, że chłopak ma poważne obrażenia głowy. Konsultacja z chirurgiem wykazała złamanie kości skroniowej, podejrzenie pęknięcia podstawy nosa. Stracił słuch w jednym uchu, powtarzają się krwotoki z uszu. Całe ciało, głównie nogi, plecy i głowa, pokryte są siniakami i obrzęknięte.

Prokurator rozpoczął przeciw niemu sprawę o wulgaryzmy i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta w mundurze. Zarzuca mu się również dokonanie wyżej wymienionych przewinień w stanie nietrzeźwym. Zaproponowali mu 1200zł kary. Przestraszeni rodzice wnieśli część tej kwoty podczas pierwszej rozmowy z prokuratorem. Poszkodowany poważnie obawiał się o swoje życie, do tej pory jest zastraszony.

Przy wsparciu z zewnątrz, rodzina zaczyna jednak zbierać dowody i pisać zaskarżenia. Sprawa zgłoszona została do prokuratury, Komendy Głównej Policji, sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Planują skontaktować się również z Helsińską Fundacją Praw Człowieka. Bardzo istotne jest jednak moralne wsparcie na miejscu, robienie zamieszania wokół tej sprawy. Jeśli ktoś z czytelników mieszka w okolicy Zamościa i jest w stanie pomóc lub ma podobne doświadczenia, bardzo proszę o kontakt: danuel@o2.pl.

Adres komendy:

Komenda Miejska Policji w Zamościu, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2, 22-400 Zamość

No to Wojna przeciw Policji

No to Wojna przeciw Policji koniec bezkarnosci policji

to sa jebane kurwy zalezy im

to sa jebane kurwy zalezy im tylko na pieniadzach i za pieniadze zrobia wszystko to nie jest policja tylko wymuszacze pieniedzy

kurwy kurwy i szmaty

kurwy kurwy i szmaty jebac policje

ja wiozłem żonę do

ja wiozłem żonę do szpitala wlepiono mi mandat spóżniłem się nidaruje

KATY

Stop katom w niebieskich mundurach.

co to ma byc

Jebać kurwy !!!!!!!!!!!!!!

policja?!

to sie nazywa policja ormo sie lepiej zachowywało Pan i władca - pies i kat

HWDP

POLICYJNE ŚCIERWO TO WRÓG NAJWIĘKSZY!!!

lol...

To az strach wyjsc z bloku po fajki...

Zamojscy policjanci nie

Zamojscy policjanci nie będa bezkarni bo ja znam 5 innych przypadków gdzie pobili niewinnich chłopaków JEBAĆ KURWA zakładać cwelom sprawy cywilne i egzekwować odszkodowania

Stary, daj tu jakikolwiek

Stary, daj tu jakikolwiek dowód, zazwyczaj ludzie sobie wymyślają takie historie i je naciągają.

Dowodem moze byc chocby

Dowodem moze byc chocby obdukcja i protokol zatrzymania. Chyba, ze zakladamy, ze mozliwe jest spasc z krzesla... i tak przez 20 godzin.

co ty powiesz ? To może ta

co ty powiesz ? To może ta też jest wymyślona i naciągana ?!

jebane kurwy mysla ze maja wladze nad nami

jebac ich w morde mysla sobie ze sa huj wie kim a sa lamusami w szkole ich meczyli,bili i zabierali im kanapki a teraz oni wszystkich bija bo im nikt nic nie udowodni

Heh ale nie należy oceniać

Heh ale nie należy oceniać całej policji na podstawie kilku policjantów... bez przesady...

he he jasne... policja jest

he he jasne... policja jest okej. Jeszcze nie wymordowali mi rodziny.

nie kazdy pies jest taka

nie kazdy pies jest taka kurwa jeden sobie da spokoj a drugi jak najwiecej hajsu kurwa chce wyciagnac jebac policje tylko bóg moze nas sadzic

oczywiscie że nie karzdy

oczywiscie że nie karzdy taki jest, ale to już jest policja w policji... brak słów.. psy jebane to już nawet po fajki nie mozna wyjść ;/

Ludzie, zachowajcie gniew

Ludzie, zachowajcie gniew dla siebie, i go wykorzystajcie przeciwko systemowi, a nie wyładowywujcie się tutaj. Co to da, że napiszecie po raz tysięczny "chuje, dupy, kurwy,cwele, 2mCHWDP". Potrzebne są działania zorganizowane, rozpoznanie, wytypowanie, atak, info do mediów. Bo inaczej to jest bardzo infantylne, i co tu dużo gadać - taka masturbacja fikcją. Nakręcacie się, a potem z nerwów zatwardzenia macie.

JPJPJP!!!!

JPJPJP!!!!

Ludzie wy już naprawde

Ludzie wy już naprawde pogłupieliście!!!!Spójrzcie choćby na to jak dzisiejsza młodzież się zachowuje...co oni wyprawiają..rozboje,kradzieże,pobicia...to są Ci grzeczni ludzie,którzy tylko wychodzą z domu po fajki i za nic zatrzymuję ich Policja????
Ludzie przejżyjcie na oczy...ta młodzież jest bezkarna...gdy by wróciło prawo z przed kilkunastu lat(oczywiście bez przesady)..to mieliby jakikolwiek szacunek dla Policji ,ludzi starszych itp...a teraz są to niestety bezkarne gżdyle...
Rodzice!!!!
Najpierw pilnujcie dobrze swoich dzieci a później dopiero piszcie jakiekolwiek skargi.....
Ludzie jesteście ŻAŁOŚNI!!!!!!!!!!

ty jesteś żałosny

ty jesteś żałosny

czytelnik CIA

czytelnik CIA

Kurwy jebac i sie nie bac

Kurwy jebac i sie nie bac

bogaci się bogaca a biedni

bogaci się bogaca a biedni popadają w większą biedę to kiedyś oznacza wojnę domową jak w argentynie benda napadać na sklepy policję za 2 lata najpużniej

Policja?! co to wogole

Policja?! co to wogole znaczy???? znam osobiscie kilku policjantów z gminy Radecznica. pow. zamojski. Potrafia tylko mandaty za sporzywanie alkocholu wlepiac ludziom pod sklepem. wogole jak oni wygladaja??? Chodza bez czapek z rekami w kieszeniach i bawia sie ptaszkiem, zamiast zajmowac sie tym co powinni to wrazen sobie szukaja. Przede wszystkim jest tam taki jeden sierz. co juz mu sie całkiem w dynce poprzewracało.

Policja to bardzo potrzebna

Policja to bardzo potrzebna formacja-ludzie tam pracujący robią dobrą robotę za marne pieniądze. W dzisiejszych czasach kiedy społeczństwo jest rozbestwione i wyplute z jakichkolwiek ideałów , poszanowań prawa, godności,honoru....wydawałoby się , iż tylko idioci mogą chcieć wstąpić w szeregi Policji. A jednak niektórzy są w stanie stanąć po tamtej stronie i pomagać (czasem oczywiści surowo karać-ale nie niewinnych)społeczeństwu. A że są wyjątki?....... Jak wszędzie (księża, nauczyciele-pedofile, prawnicy-oszuści ...itd."życie")

Chromolę takie życie i

Chromolę takie życie i twoje przemyślenia.

Pedofile się często zdarzają wśród księży, bo jest przymus celibatu i tam trafiają ludzie ze skłonnością do dzieci - jak wiadomo, księża mają do nich łatwy dostęp.
Tak samo do policji trafiają najczęściej zwyrodnialcy, którzy lubią pokazywać że mają nad innymi władzę - bo to stanowisko im taką możliwość daje.

W Zamościu w większości

W Zamościu w większości pracują dzieci sadystów z MO i ZOMO. Policja i Prokuratura to jedna wielka mafia.
Coś na ten temat wiem, może więcej niż inni.

policyjne kurwy

policyjne kurwy

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.